2726

جو ترسناک ۳ ماه پیش دوباره تکرار میشه !!!!

حالا خلاصشو میگم که خشانت توی تمام تاپیکا علیه همه وحشتناک زیاد شده.

یعنی سر هر چیزی بحث میکنید !

قبلش از خودتون بپرسین که به من چه اصلا من چه کاره ام .

بچه ها من از خودم میگم که اینجا با کسی مشکلی ندارم داشته باشمم تلاشمو برای حلش میکنم

اینو با توجه به جو کلی فعلی سایت میگم که متاسفانه کاربر جدید و قدیم نداره و همه درگیرش شدن

خب 

نگم براتون که جمعیت کثیری از شما چقد خانمای متین و گلی هستید که خب دمتونم گرم .

ولی یه عده خیلی کمی هستن (البته اونایی که تابلوعه با کاربری دوم میان فحش میدنو نمیگم!😧😧😧)طوری با حرص و خشم‌جواب میدید و حرف میزنید که آدم غصش میگیره که چیکار کرده!

لطفا خودتونو کنترل کنید . نه من شما رو میشناسم نه شما منو بخدا بعضی حرفا و حرکاتتونو دشمنای خونیم انجام نمیدن یکم توی رفتارتون ملاحظه کنید . کی میگه خدا توی دنیای مجازی حضور نداره !😖

من اصلا نمیگم بیاید منو دوست داشته باشید یا ....شما به هر حال نظرتونم محترمه ! 

فقط میگم حس منفیم نداشته باشید ازکنار هر چی دوست ندارید رد شید 

ما اینجا جمع شدیم برای حل مشکلات و سرگرمی . ولی بعضیا حرفایی میزنن که انگار دشمن خونی یا قاتلی چیزی جلوشونه که این خیلی وحشتناکه برای جمعیتی که خانومن و معمولا گرمای یه خونه و خانواده از اوناست..❣

اگه طرف مقابل حرفی نمیزنه برای این نیست که بلد نیست یا ...چون احتمال میده ۱% ممکنه شما سوتفاهمی براتون پیش اومده رفع بشه یا برای آرامش خودش و شما به شما احترام میذاره باور کنید دنیا خیلی کوتاهه و هممون فوقش تا ۷۰ سال دیگه بیشتر زنده نیستیم کسی حتی ما رو یادشم نمیاد . 

زهر کردن دنیا به کام خودتون و دیگران بزرگترین ظلمیه که میتونیم در حق هم انجام بدید.

حالا اینو چرا گفتم ؟ 

چون حس کردم جو روانی منفی سایت و خشانت علیه هم تو تمام تاپیکا حس میشه 

به آرامش اعصاب خودت و دیگران احترام بذار برای جنگ عضو نشدی یکم بش فک کن❤🖐

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))

قربون دهنت

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
قربون دهنت

بخدا یه جور خیلی بی اعصابین . هممون توی زندگی مشکل داریم دلیل نمیشه سر هم خالی کنیم...

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))
2706