2737
2734
عنوان

فردا جهاز میبرم

464 بازدید | 12 پست

خواهرا منم بالاخره دارم میرم سر زندگیم ولی ازونجایی که از اول آشنایی و اینا همش سختی تو کارمون افتاد  و ۵سال طول کشید دم عروسی هم یه مشکل فراتر از تصور برامون‌پیش اومده انقدری بگم‌ که پای ابرو در میونه و مشکل از طرف یکی از خانواده درجه یک هستش و ممکنه کلا همه چیز بهم بخوره..منو شوهرم ۵سال به پای هم صبر کردیم تو دوری و شرایط سخت تورو به همه مقدساتتون برام دعا کنین هرکسی با اعتقاد خودش که این عروسی به خوبی و خوشی بگذره و اون مساله هم حل بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ان شاا... همه چیز به خوبی و خوشی پیش بره.

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض
2738

خیلی مبارکه عزیزم..‌به خوشی و سلامتی جهازتو بچینی و استفادشون بکنی...

نوقع جهاز چیدن زیاد درگیر نباش..‌بزار هرکی هرطور که دلش خواس بچینه و نظر بده و بدون دلخوری بگذره این روزا.

خیلی مبارکه عزیزم..‌به خوشی و سلامتی جهازتو بچینی و استفادشون بکنی... نوقع جهاز چیدن زیاد درگیر نبا ...

عزیزم ممنونم...راستش الان مشکلی برام پیش اومده که دیگه نه ذوقی برام‌مونده نه هیچی