2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من روز ١٧ انتقال هستم و آزمايشم مثبت بوده ، ايشالا قلبشم تشكيل بشه، اگه كمكي ميتونم بكنم بگو

من اي وي افم منفي شد

سه تا جنين فريز دارم احتمالا مهر دوباره انتقال دارم 

ميخواستم ببينم چكار كردي مثبت شد

داروي خاصي مصرف كردي يا كار خاصي انجام دادي؟

2738
من اي وي افم منفي شد سه تا جنين فريز دارم احتمالا مهر دوباره انتقال دارم  ميخواستم ببينم چكار ...

کار خاصی نکردم عزیزم ، سه روز اول و بیشتر استراحت کردم ولی از روز 4 رفتم سر کار ، راستش خیلی هم بخور نخور هایی که میگفتن و رعایت نکردم ، یعنی راستش وقتش و نداشتم ، دروغم نگم آخراش استرس اومده بود سراغم ، منم قبل انتقال هر روز حرفای همه رو میخوندم ولی الان به این نتیجه رسیدم که همش شانسه که اگه نبود منم باید 3 سال پیش حالمه میشدم چون مشکل جدی نداشتیم و اینکه خیلی ها خیلی رعایت میکنن و نمیشه و بعضی ها رعایت نمی کنن و میشه ، دوستم به نظر من به اینکه شانس و اتفاقه باور داشته باش و با خودت بگو دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره ، بالاخره دامن همه سبز میشه و تقریبا میشه گفت الان برای همه مدل مشکل ناباروری یه راهی پیدا کردن پس مطمئن باش  تو هم به زودی مامان میشی یه کم زود یا یه کم دیر ولی بالاخره میرسه اونروز ، لطفا برای من هم دعا کن نی نی م قلب داشته باشه ، من از روزی که فهمیدم باردارم روزی نیست که برای مامانای چشم به راه دعا نکرده باشم ، از ته دلم واستون آرزو میکنم هر چه سریعتر مامان بشین

جنين فريز شده؟ميشه درموردش توضيح بدي گلم؟

من بعد از پانکچر چون ضخامت رحمم کم شده بود و آماده انتقال نبود جنین هامو فریز کردن - منجمد کردن و بعد از حدود 3 ماه سه تاشون و انتقال دادن . دوتا دیگه باقی مونده بود که اونا رو دوباره فریز کردن تا اگه دفه اول انتقال باردار نشدم برای بار بعدی دوباره انتقال بدن و نیازی به پانکچر نباشه 

پانكچر ب چ معناست؟؟ببخشيد ميپرسما

خواهش ميكنم گلم، پانكچر به معني تخمك كشي هست، قبلش كلي داروي تحريك تخمك گذاري بهت ميدن كه تخمدان هات تحريك بشن و به تعداد زيادي تخمك آزاد كنن، اگه مشكل نداشته باشن تخمدانها من تو مركز ديدم كي خانومي ٢٥-٢٦ تا تخمك هم آزاد كرده بود، بعد يه بيهوشي خيلي كوتاه و سبك بهت ميدن و با سوزن تخمك ها رو از تو فوليكول ها ميكشن بيرون البته تو بيهوشي و چيزي نميفهمي، ازين تعدادي كه ميكشن لزوما همشون با كيفيت نيستن، مثلا از من ١٠ تا تخمك كشيدن ولي با ٦ تاشون جنين ايجاد شد كه تو ذوب اوليه يكيشونم به رحمت خدا رفت😬