2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام عزیزم ،من سراغ دکتر اهوازی گشتم که وی بک انجام داده باشه ،گفتن شما پیش دکتر فرحناد وی بک کردین ، چند تا سوال داشتم ،اول اینکه شما که دوتا زایمان رو داشتین ،الان کدوم رو انتخاب میکنید ،دکترتون چطور بود ؟چقد بالا سرتون بود ؟ کدوم بیمارستان بودین ،هزینه چقد شد ؟

سلام عزیزم فاصله بین دوتا زایمانم سه سال و هفت ماه بود.هزینه بیمارستان 4تومن شد فقط بیمارستان خصوصی این کارو انجام میدن اونم در صورتی ک دکتر قبول کنه تو اهواز تا اونجا ک من میدونم فرحناد و وچنانی انجام میدن من از دکتر راضی بودم چون خیلی امیدواری بهم میداد ولی ماماها ن همش انرژی منفی میدادن بنظرم اگه  ماما خصوصی داشتم زایمان راحتری داشتم .من ک هر دو تا زایمان رو داشتم طبیعی رو بازم انتخاب میکنم اگه خدا دوباره قسمتمون کرد.تمام کسایی ک توی اون تاپیک چ موفق ب ویبک شدن و چ اونا ک نشدن هیچ کدومشون خونریزی نداشتن جای بخیه های سزارینشون.

ریسکش برا کسایی ک فاصله بین دوتا زایمانشون کمه دو درصده برا کسایی مثل من ک سه سال و خورده ای بود نزدیک ب صفر.مراقبت ویژه دارن برا ویبکی ها من ساعت 12شب بستری شدم از همون موقع تا ساعت 7صبح ک دکتر اومد دستگاه ان اس تی رو ازم جدا نکردن ینی ذکتر ایطوری بهشون گفته بود.وقتی دکتر اومد کیسه آب رو زد و تا آخر زایمان خودش بالا سرم بود.

منم خیلی دلم میخاد انجام بدم هفته ۳۶ هستم دزفولم.دکتر مسیح ودکتر داکر حسین شنیدم انجام دادن.همه میگن بهم نمیشه وخطرناکه همش موج منفی.دخترم با سزارین اومد والان کلاس اوله.میشه راهنماییم کنید .دکتر باید معاینه کنه؟الان پدیرشم میکنن؟من هنوز بچه بریچه

ماشاالله وضعیتتون خیلی خوبه فاصله شون زیاده من ک سه سال و هفت ماه بود.آره منم خیلیا بهم گفتن خطرناکه ولی خداروشکرمشکلی پیش نیومد .دکترم فرحناد بود بیمارستان آریا بودم.آره معاینه م کرد گف بچه وزنش خوبه بالا نیس دهانه رحمم نرمه .اگه دکتر اکی بده مشکلی ان شاالله پیش نمیاد.اگه اهواز بری راحتره تهران رفتن تو ماه آخر سخته شایدم غیر ممکن.ولی الان ک بچه بریجه شاید نشه ویبک نمیدونم ....فرحناد میپذیره من اولین بار بود رفتم پیشش معاینم کرد گفتم میخام خودتون ویبک انجام بدین قبول کرد

ماشاالله وضعیتتون خیلی خوبه فاصله شون زیاده من ک سه سال و هفت ماه بود.آره منم خیلیا بهم گفتن خطرناکه ...

وزن بچه چند بود؟وچجوری نوبت میده من کسی نیس واسم نوبت بگیره شماره مطبش رودارید؟یا میشه خودتون یه زحمتی بکشید واسم نوبت بگیرید

2706