2737
2734
عنوان

كسي دكتر شهره روزمه رو ميشناسه؟؟؟

10256 بازدید | 8 پست

انگار دكتر معتضديان نيستن و ايشون بجاشون مريض ميبينن!! نميدونم برم يا نه!!!

لطفا راهنمايي كنين

من تصمیم گرفتم مادر بشم هیچ چیز نمیتونه مانع خواسته م بشه حتی پلی کیستیک! خدایاااا فقط محتاج نگاه توام .... از من دریغش نکن.. خیلی التماس دعا دارم برای همه ی بانوهای منتظر.‌‌.. ممنونم که دعامون میکنین😘❤

اگر شیرازی هستی آره من میشناسمش من پرسنل بیمارستان هستم ایشون هم اینجا رزیدنت بودن .ولی الان یکی دو سال هست که تخصص گرفتن . دکتر خوبی بود ولی تجربه اش کم هست .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر شیرازی هستی آره من میشناسمش من پرسنل بیمارستان هستم ایشون هم اینجا رزیدنت بودن .ولی الان یکی دو ...

با اجازه استارتر شما که پرسنل هستین میشه یه دکتر زنان خوب واسه دوران بارداری که سزارین هم قبول کنه تو شیراز بهم معرفی کنین . ممنون.

پسرم عاشقتم خیلی خوبه که هستی😍 ❤❤
2728
با اجازه استارتر شما که پرسنل هستین میشه یه دکتر زنان خوب واسه دوران بارداری که سزارین هم قبول کنه ت ...

پزشکهای بیمارستانهای دولتی سزارین را بدون علت قبول نمی کنن . اصلا بهشون این اجازه را نمیدن

پزشکهای بیمارستانهای دولتی سزارین را بدون علت قبول نمی کنن . اصلا بهشون این اجازه را نمیدن

بیمارستان دولتی نمیخوام برم . یه پزشک خوب میخوام که تو بیمارستان خصوصی سزارین انجام بده و کارش خوب باشه

پسرم عاشقتم خیلی خوبه که هستی😍 ❤❤

فوق العاده افتضاح تشخیص اشتباه اصلا بلد نیستن با دستگاه سنوگرافی کار کنن جنسیت بچه اشتباه گفتن وزن بچه رو اشتباه تشخیص دادن کلی استرس دادن هیچ کدام از دکترای دیگه هم کارشون و تشخیصشون رو قبول ندارن 

من بعداز ۴ تا دکتر که تشخیص درست داده بودم رفتم پیش ایشون که کاملا برعکس همه گفته بود بچه دختر رو گفتن پسر ..وزن ۲کیلو نیم رو گفت یک و هفتصد..با هزار تا عیب و ایراد دیگه خودتون متوجه هستین که روی جنین نمیشه ریسک کرد برید دکتری که سابقه داره نه بی تجربه

2738
فوق العاده افتضاح تشخیص اشتباه اصلا بلد نیستن با دستگاه سنوگرافی کار کنن جنسیت بچه اشتباه گفتن وزن ب ...

جداات وای من دکترم یلدا وطن هست برای تشخیص جنسیت گفتن پیش روزمه برم که