2733
2734
عنوان

تو روزي انقدر بزرگ ميشي كه تو اغوش من جا نميشي كوچولوي مامان❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 31058 بازدید | 33 پست

چقدر قشنگو تاثیر گذار بود.

چقدر بهش احتیاج داشتم 

ممنونم دوستم واقعا ممنونم😍

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.
چقدر قشنگو تاثیر گذار بود. چقدر بهش احتیاج داشتم  ممنونم دوستم واقعا ممنونم😍

خودمم بهش احتياج داشتم، خواهش عزيزم

هر وقت مياد ميشينه تو بغلم ميگم خداروشكر كه هنوز تو بغلم جا ميشي❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودمم بهش احتياج داشتم، خواهش عزيزم هر وقت مياد ميشينه تو بغلم ميگم خداروشكر كه هنوز تو بغلم جا ميش ...

اخی عزیزدلم😍ولی بزرگ شدنشونم یه جورایی قشنگه وآدم به خودش مفتخر.من این حس رو هم دارم 😍مخصوصا الان که کم کم داره مستقل میشه.دیگه شیرمو نمیخوره.دوست داره خودش با قاشق غذا بخوره هرچند همشم بریزه بیرون از دهنش.یا الان که حتی یاد گرفته دیگه خودش بره دسشویی😍هم به خودم میبالم از بزرگ شدنش.هم ازین که نیازش به من کم شده در عین شادی اشکم درمیاد.😢خدارو هزار مرتبه شکر.فقط سالم باشن ومانا الهی.

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.
اخی عزیزدلم😍ولی بزرگ شدنشونم یه جورایی قشنگه وآدم به خودش مفتخر.من این حس رو هم دارم 😍مخصوصا الان ...

اي جانم

راست ميگيد

واسه همين ميگم مادري پر از احساسات متضاده

الهي امين

2731
مامالی جون دارم از اول تاپیکاتو میخونم من الان پسرم ۱۰ماهشه و دقیقا توشرایط این متنم و باخوندنش شدی ...

اي جانم خدا حفظش كنه برات

نه عزيزم تو نت ديده بودم اين نوشته رو

منم خواهر ندارم از خدا ميخوام يه دختر ديگه هم بهم بده، بشينم خواهرانه هاشون رو نگاه كنم چيزي كه خو ...

مامالی جان تاپیکات خیلی قشنگن امروز حال درس خوندن نداشتم اومدم تاپیکاتو خوندم ولی یه سوال مگه یه تاپیکی عروسی خواهرتو نذاشتی پس چرا میگی خواهر ندارم ببخش عزیزم ناراحت نشیا کارآگاه بازی درنیاوردم فقط کنجکاو شدم

بچه ها من یه آرزوی خیلی‌ بزرگ دارم میشه برام صلوات بفرستید و دعام کنید خواهش میکنم 🙏 خیلی دلم می‌خواد به آرزوم برسم خیلی‌ تلاش کردم خدایا خودت کمکم کن بعد تو یاوری ندارم همه پارتی من تویی دستمو بگیر منو به خواستم برسون 🙏🙏🙏🙏🙏
مامالی جان تاپیکات خیلی قشنگن امروز حال درس خوندن نداشتم اومدم تاپیکاتو خوندم ولی یه سوال مگه یه تاپ ...

لطف داري عزيزم ممنونم

سارا دختر خاله ي منه كه مثل خواهرم هستش و در مورد جشنش تاپيك زدم

يا نه من خواهر ندارم و فقط يه برادر از خودم كوچيكتر دارم

2738
لطف داري عزيزم ممنونم سارا دختر خاله ي منه كه مثل خواهرم هستش و در مورد جشنش تاپيك زدم يا نه من خو ...

خدا برای هم نگهتون داره داداش و دختر گلتم حفظ کنه کلی با تاپیکات حال کردم وقت داشتی بازم تاپیک های مفید و پر از انرژی مثبت و عکسهای خوشگل بذار خوشحال میشیم⁦❣️⁩⁦❣️⁩🌹🌹😍😍

بچه ها من یه آرزوی خیلی‌ بزرگ دارم میشه برام صلوات بفرستید و دعام کنید خواهش میکنم 🙏 خیلی دلم می‌خواد به آرزوم برسم خیلی‌ تلاش کردم خدایا خودت کمکم کن بعد تو یاوری ندارم همه پارتی من تویی دستمو بگیر منو به خواستم برسون 🙏🙏🙏🙏🙏
2706