2733
2734

نمیدونم داستان از کجا شروع شد از جایی که دیگه حوصله بچمو ندارم و از بودن باهاش لذت نمیبرم خدایا شکرت ناشکری نمیکنم ولی شدیدا خسته و داغونم از بچه داری لذت نمیرم برام شکنجه است پسرم همش مریضه یعنی هر ماه تب میکنه و ویروس میگیره شدیدا بدغذاست نق نقو و لجبازه و کلافم کرده طوری که کارم هر روز گریه است دیگه خسته شدم همش عصبانی میشم و دعواش میکنم مهد فرستادم بهتر نشد که هیچ بدتر شد الان ۴سالشه و من ۴۰سال پیر شدم نمیدونم چیکار کنم اصلا حس خوبی ندارم نمیتونم باهاش کنار بیام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزززیزم میدونم سخته ولی یکم تحمل کن بزرگتر بشه به این فکر کن الان خیلیها آرزو داشتن پسر تورو دارن

هر روز بیشتر از دیروز دوستت دارم..گویی در قلبم بروزرسانی میشوی🤗😍
2731

افسرده شدی. یه مشاوره برو

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!

عزیزم درمان مشکل بچه ی شما از گیر کردن غذا تو گلوشه که شدیدا روی خلق وخوی بچه اثربد میذاره...اب دهانش رو بالش نمیره؟؟؟؟

یا دهنش بوی بد نمیده؟؟ دمر نمیخابه؟؟؟،

😊زیادی خوب نباش داستان میشه😊
2738

بچه هامنم جدیدایه جوری شدم اصلاحوصله ندارم بچه ندارم.ولی 1هفتست توخونمون اصلاباشوهرم نمیسازم هروقت میادخونه بحث میکنیم جاموجدامیندازم اصلایه وضعی نمتونم ببینمش بدم میادازش.نمدونم چیکارکنم.اصلااینجورنبوداونم هی دادمیزنه گیرمیده وای دارم میمیرم.بخداراه میرم میگم ایشااا..بمیری.نمدونم چم شد

میبینم خیلی ها با بچشون خوشن ولی من نیستم میریم پارک مسافرت تولد..همه رو برام جهنم میکنه بس غر میزنه ...

وقتی خودت عصبانی و ناراحتی به بچه هم اون حس منتقل میشه

منم یه پسر 4ساله دارم

وقتی که خودم سر یه مسئله ناراحت میشم قشنگ میفهمم اونم این حس و داره و اونم کم حوصله هست

به نظر من رو خودت کار کن

محیطو شاد کن تا هر دوتون شاد شین

از نزدیکانت کمک بگیر حداقل یک ساعت در هفته نگهش دارن و تو تنها باشی و کار مورد علاقت رو انجام بدی . مثل پیاده روی یا خرید  یا مطالعه یا ورزش . البته کار خونه نباشه فقط برای خودت باشه

#من-یک-حامی-اهدای-عضوم 
2706