2733
2734
عنوان

همینجوری

84 بازدید | 5 پست

گاهی عکسای پروفایل مخاطبمو محض تفنن نگاه میکنم. اکانت خواهر شوهر سابقم هنوز تو حافظه گوشیم هس. البته هیچ رابطه ای دیگه با اون خونواده ندارم. اونچیری که برام جالبه اینه که مدتی بعد از بهم خوردن نامزدیمون اینم عکسای پروفایلشو تند تند عوض میشه و همشونم یه مضمون بیشتر نداره همش داره میگه بدی کنی بدی میبینی و فلان.  یه بار شعر میزاره یه بار نصیحت میزاره امروزم میبینم یه عکس بومرنگ گذاشته که کنارش نوشته یعنی هر کاری کنی باهات همون کارو میکنن😰. فضولیم گل کرده نمیدونم خطابش به کیه ولی در هر حال  نیمه خبیث وجودم خوشحاله 😂. تو اوج دعواهامون یه بار من رو پروفایلم یه بیت شعر غمگین گذاشته بودم. این ورداشته بود پیام داده  بود این چیه گذاشتی دشمنامون میبینن از اختلافتون باخبر میشن😐  منم نوشتم به درک که با خبر میشن برو از داداشت عزیزت که باعث و بانیشه بپرس. فک کن تو اون وضعیت که پای سرنوشت دو نفر وسطه این فکر چی بود.  کلن خونوادکی از اون ادمان که هیچی ندارن ولی یه خود باکلاس پنداری کاذب و توهم تو چش بودن و چش خوردن دارن. جالبه الان دیگه دشمنان پی به مشکلات این ببرن مشکلی نیس😒😂 

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید دلتو شکونده خدا سرش اورده

دلمو که خیلی شکستن. هر کی هس گویا بدجور دهنشونو سرویس کرده😂

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!
2728
چرا جدا سدی

مرد زندگی نبود. تو عقد بهم زدم.