2726

دوستان نوزاد من سه ماهشه،بعد يه ماه فقط سينه چپم شير خورد،رفته رفته سينه راستم خيلي كم شد،اين مدتم شير دوش دستي گرفتم تا شيرم خشك نشه اما خيلي كم شده

در طول روز خيلي خسته ميشم با شير دوش دستي،ميخواستم شير دوش برقي اونت بگيرم،بنظرتون جواب ميده؟اميد داشته باشم😢?

من شیر دوش برقی نوی نو دارم دو کاره هست هم دستی هم برقی . تاپیکامو بخونی متوجه میشی ک کاملا نو هست چون بچم آلرژی شدید به شیر داشت از همون نوزادی شیرخشک مخصوص بش دادن . اگه خواستی بهمون قیمت پارسال بتون میدمش چون آکبنده و تو جعبس استفاده نکردم اصن.

یه آرزوی مهم دارم اگه میشه یه صلوات برام بفرستین ممنون میشم اگه براورده بشه خیلی خوشحال میشم خیلی دلم اروم میشه و امیدم برای روزهای زندگی بیشتر میشه ممنونم .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بزار برم رو جعبه رو ببینم قیمتش روش چسبیده است چون من افسردگی داشتم بعد سزارین بخاطر مشکل دخترم اصن خبر ندارم شوشو رفته بود خریده بود 

یه آرزوی مهم دارم اگه میشه یه صلوات برام بفرستین ممنون میشم اگه براورده بشه خیلی خوشحال میشم خیلی دلم اروم میشه و امیدم برای روزهای زندگی بیشتر میشه ممنونم .

روش زده 265 

عکس کارت گارانتیشم دارم ک تاریخ و ادرس خریدش توشه 

من مارك امدا دارم خيلي ازش راضي هستم هم باتري ميخوره هم به برق وصل ميشه هر دو سينه را هم همزمان ميدوشه

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي

اره مال منم هم باطری میخوره هم برقیه 

چقدر ازش استفاده ميكني تو روز؟

بستگي داره چقدر وقت كنم چون دوقلو دارم معمولا دوبار ميدوشم

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي