2726
عنوان

به دعای شما نیازمندم. لطفا لطفا

133 بازدید | 17 پست

سلام 

زنداداشم بارداره.ماه آخر. تاریخ طبیعی بهش 23گفتن.امروز نی نیش خیلی خیلی کم تکون میخوره. دکتر خودش شهر دیگه است و امروز هم نیستش. لطفا براش اگه میشه یه آیت الکرسی یا حمد بخونین. من به دعای نی نی سایتی ها ایمان دارم.

بچه دومشه.خیلی نگرانم. داره میره بیمارستان. بچه‌ها تو رو خدا براش انرژی مثبت بفرستید. نی نیش سالم و به موقع دنیا بیاد.براتون صلوات میفرستم.   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

الهی بخیر بگذره و زایمان راحتی داشته باشن الهی آمین  

لطفا برای نی نی دار شدن  سحر دعا کنین خیلی ساله منتظر هستند

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹
الهی بخیر بگذره و زایمان راحتی داشته باشن الهی آمین   لطفا برای نی نی دار شدن  سحر دعا کن ...

متشکرم از دعای خیرتون. 

چشم قابل باشم بچه های نی نی سایت و همیشه تو دعاهام به یاد دارم. البته به اسم نه،کلی دعا میکنم. هر جای زیارتی، هر روز عیدی، هر موقع غروب یا اذانی.

التماس دعا 

متشکرم از دعای خیرتون.  چشم قابل باشم بچه های نی نی سایت و همیشه تو دعاهام به یاد دارم. البته ...

شما لطف دارین ممنون .الهی هرچی‌بخیر و صلاحتونه ب عالیترین نحو‌براتون رقم بخوره الهی آمین

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹
من حمد خوندم براش انشالله ک ب خیر بگذره و ب موقع کوچولوش صحیح وسلامت ب دنیا بیاد 

متشکرم ازتون، رفت نوار قلب گرفت و صدای قلبش و گوش کردند، گفتند موردی نداره.شاید خواب بوده.ممنونم. 

عزیزم بسلامتی زایمان کنه و نی نیش سالم بیاد بغلش،براشون خوندم💕

ممنونم عزیزم. رفت نوار قلب گرفت، مشکلی نبوده، ولی ما رو خیلی ترسوند فسقلی. 

عکس کاربریتونو خیلی دوست دارم، منو یاد مامانم میندازه.  

2706