1265
1273
عنوان

به دعای شما نیازمندم. لطفا لطفا

81 بازدید | 17 پست

سلام 

زنداداشم بارداره.ماه آخر. تاریخ طبیعی بهش 23گفتن.امروز نی نیش خیلی خیلی کم تکون میخوره. دکتر خودش شهر دیگه است و امروز هم نیستش. لطفا براش اگه میشه یه آیت الکرسی یا حمد بخونین. من به دعای نی نی سایتی ها ایمان دارم.

بچه دومشه.خیلی نگرانم. داره میره بیمارستان. بچه‌ها تو رو خدا براش انرژی مثبت بفرستید. نی نیش سالم و به موقع دنیا بیاد.براتون صلوات میفرستم.   

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1279
8
الهی بخیر بگذره و زایمان راحتی داشته باشن الهی آمین   لطفا برای نی نی دار شدن  سحر دعا کن ...

متشکرم از دعای خیرتون. 

چشم قابل باشم بچه های نی نی سایت و همیشه تو دعاهام به یاد دارم. البته به اسم نه،کلی دعا میکنم. هر جای زیارتی، هر روز عیدی، هر موقع غروب یا اذانی.

التماس دعا 

متشکرم از دعای خیرتون.  چشم قابل باشم بچه های نی نی سایت و همیشه تو دعاهام به یاد دارم. البته ...

شما لطف دارین ممنون .الهی هرچی‌بخیر و صلاحتونه ب عالیترین نحو‌براتون رقم بخوره الهی آمین

ایمان شما به خیر خواه بودن  خداوند ایمنی بخش از بلایا خواهد بود
من حمد خوندم براش انشالله ک ب خیر بگذره و ب موقع کوچولوش صحیح وسلامت ب دنیا بیاد 

متشکرم ازتون، رفت نوار قلب گرفت و صدای قلبش و گوش کردند، گفتند موردی نداره.شاید خواب بوده.ممنونم. 

عزیزم بسلامتی زایمان کنه و نی نیش سالم بیاد بغلش،براشون خوندم💕

ممنونم عزیزم. رفت نوار قلب گرفت، مشکلی نبوده، ولی ما رو خیلی ترسوند فسقلی. 

عکس کاربریتونو خیلی دوست دارم، منو یاد مامانم میندازه.  

1226
شما لطف دارین ممنون .الهی هرچی‌بخیر و صلاحتونه ب عالیترین نحو‌براتون رقم بخوره الهی آمین

متشکرم. خدا رو شکر مشکلی نبود.

انشاءالله خدا به همه منتظرا به زودی یه نی نی سالم و صالح بده.