2737
2734

ی موققه هایی تو زندگی تصمیمایی گرفته میشه که و اتفاقایی میوفته که شاید ب انتخاب خود آدم نیست و سرنوشت تو رو ب اون سمت میبره و شاید ناراضی هستی ولی بعدها خدارو بابت اون اتفاقا شکر  میکنی

عشق اولم رو بعد چند سال دیدم ...واقعا حالم خرابه ولی از ی طرف میگم خداجون شکرت ک داداشم نذاشت باهاش ازدواج کنم ،انفدر زشت و بیریخت شده بود ی معتاد داغون !!!انقدر باهوش و درسخون بود کی فکرشو میکرد؟؟؟

هنر بزرگ هنر فاصله هاست .آدمها زیاد نزدیک باشند میسوزند و زیاد دور بمانند یخ میزنند،پیدا کردن نقطه درست از فاصله ها رنج و ریاضت بسیار میخواهد                 

اره 8 سال پیش یه معجزه بزرگ بود تو زندگیم .هر وقت یادش میفتم سجده میکنم و خدا رو شکر میکنم

خدایا به بزرگیت قسمت میدم سایه هیچ پدر مادری رو از روی سر فرزندانش کم نکن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

آره خداروشکر میکنم که همسرمو فرستاد و از خونه بابام درومدم

وقتی هم بی بی چکم مثبت شد از تهههههه قلبم شکرش کردم

به حدی دوستت دارم که میدانم خدا روزی ،سوالش از تو این باشد چه کردی او پرستیدت؟
2738

من عاشق چهار پنج ساله یه آقا بودم که آرزوم بود بیاد خواستگاری اما آون نمیدونست  بعد اومد خواستگاری خونمون  اما خواستگاری خواهرم  و ازدواج کردن خیلی شرایط بدی بود اما الان ازدواج کردم و هر بار که میبینمش خداجو از ته دل شکر میکنم که آون همسرم نشد و همسرم خیلی خیلی خیلی بهتره  از آون از ته دل خدا رو شکر میکنم 

به اون دوست صمیمیت فکر کن که قرار بود توی لباس عروسی ببینیش اما حتی الان نمی دونه کجایی و چی کار می کنی. به اون رابطه ای فکر کن که قرار بود بی تو بمیره ولی بی خبر از تو داره خیلی راحت به زندگیش ادامه می ده. به اون آرزوت فکر کن که به خاطرش شمع‌های تولدتو‌ فوت می‌کردی اما الآن رویاهای دیگه جاشو گرفته. به این فکر کن به این فکر کن ما آدما قسمتی از سرگذشت همیم ولی قرار نیست همیشه باشیم. به این فکر کن همه چیز گذراست. نه اونی که از اول باهاش بودی الان پیشته و نه اونی که الان باهاشی از اول باهات بوده. این زندگی انقدر تورو بالا پایین می‌کنه، انقدر آدم تو زندگیت میاره و می‌بره که یاد بگیری تو تنها کسی هستی که همیشه پیشت می‌مونه. شاید زخم بخوری، حسرت بکشی یا حتی دلت تنگ بشه ولی هیچ وقت تموم نمی‌شی و قوی تر ادامه می دی، تو تنها کسی هستی که تا آخرش هستی، حواست به خودت باشه.🌹
ما همیشه خدا رو از تههه دل شکر میکنیم 🤗🤗🙃

افرین برشما ولی عزیزم مسایل روزمره و شکر گذاری روتین منطورم نیست چیزایی که مث تلنگر میمونه 

هنر بزرگ هنر فاصله هاست .آدمها زیاد نزدیک باشند میسوزند و زیاد دور بمانند یخ میزنند،پیدا کردن نقطه درست از فاصله ها رنج و ریاضت بسیار میخواهد                 
اره 8 سال پیش یه معجزه بزرگ بود تو زندگیم .هر وقت یادش میفتم سجده میکنم و خدا رو شکر میکنم

خداروشکر

وقتایی که میبینم دخترم سالمه و وقتی میریم بیرون همه ذوقشو میکنن میگم خدایا شکرت که تو این مورد واسم ...

عزیزم خدا حفظش کنه واقعا بچه سالم نعمت بزرگیه 

2706