2703
2553
عنوان

سوال راجع به سنگ صفرا

1651 بازدید | 15 پست

سلام دوستان.من دیروز برا یه چکاپ کلی رفتم سونو گرافی فهمیدم کبدم چربه گرید 1 و یه سنگ صفرا به قطر 16 میلی متر دارم.خیلی نگرانم دوستانی که جراحی کردین میشه کمکم کنین

مامانم جراحی کزد

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!دخترم تنهاتر...!!!و پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
اصلا خود دکتر تعجب کرده بود میگفت چه جوری درد نداشتی تا حالا با اینکه بزرگه نسبتا

بعضی ها این مدلی اند ممکنه یه مشکلی داشته باشن و اصلا درد نداشته باشن

من تقریبا تو اکثر مواقع اینطوری ام

2714
مامان خودمم جراحی کردن اصلا دوست ندارم به مرحله درد برسه خیلی درد وحشتناکی داره 

ارهاگه اذیت نکنه جراحی نمیخاد

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!دخترم تنهاتر...!!!و پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!!!

مامان منم داشت درد هم نداشت اما این سنگه حرکت میکنه و میره نمیدونم کجا ولی اونه که باعث درد میشه بعد عملش راحته ولی خب بعد از اون باید خیلی مراعات کنی چون کبدتون هم چرب هست باید مدام ورزش کنی چون کیسه صفرا چربی رو کنترل میکنه 

ورژن جديد.......عروس خانوم وکیلم؟!؟عروس رفته با دوس پسراش بهم بزنه !!! میاد الان !😐😂😂😂😂😂
2706