2737
2734

سلام،،، ديروز براي ريزش موهام دكتر پوست رفتم، بهم قرص فيناسترايد داده، تو نت درموردش خوندم، نوشته بود اين قرص براي آقايون تجويز ميشه، و براي خانمها ممنوعه،،، متعجبم از اينكه چرا دكتر اين قرصو برام نوشته

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دکترا مینویسن. در مبحث هیرسوتیسم هم کتاب فیناستراید رو واسه زنان تجویز میکنه ولی گزینه اخره.

گزينه آخر،،، من براي اولين بار بود كه دكتر ميرفتم براي ريزش موهام،،، يعني قبل از هر كاري اين نسخه رو برام پيچيد،،، بنظر شما استفاده كنم؟

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
اگه قصد بارداری داری نباید حتی دستت بهش بخوره ولی اگه مجردی فکر نکنم اشکالی داشته باشه!من یه دوره خو ...

نه قصد بارداري ندارم، اما خدا رو چه ديدي، يهو زدو باردار شدم،،، در موردش تو نت خوندم،،، بخاطر همينم ميترسم بخورم

دکتر غدد ب من داده بود واسه کاهش هورمون مردانه هست 

يعني ريزش موهام هورمونيه؟ دكتر اصلا توضيح نميداد، حتي در مورد داروهايي كه برام نوشت

2738
نه قصد بارداري ندارم، اما خدا رو چه ديدي، يهو زدو باردار شدم،،، در موردش تو نت خوندم،،، بخاطر همينم ...

پس ریسک نکن به نظرم اگه متاهلی!اسپیرونولاکتون هم همین خاصیت رو داره ببین اگه دکترت موافقه عوضش کن

پاندا در 10 قدمی رسیدن به سلطنت!  
پس ریسک نکن به نظرم اگه متاهلی!اسپیرونولاکتون هم همین خاصیت رو داره ببین اگه دکترت موافقه عوضش کن

سه تا بچه دارم،، اما بازم ميترسم،،، پس حتما به دكترم ميگم كه قرصمو عوض كنه

[QUOهTE=65144256]اگر امکان داره باردار بشی ب هیچ عنوان نخور[/QUOTE]

قصد بچه دار شدن كه اصلا ندارم،،، اما واقعا به ريسكش نميارزه

ممنونم دوستان❤️

گزينه آخر،،، من براي اولين بار بود كه دكتر ميرفتم براي ريزش موهام،،، يعني قبل از هر كاري اين نسخه رو ...

فیناستراید به بعضیها خیلی خوب میفته.

جلو ریزشو میگیره حتی باعث رویش مو میشه.

من که خودم با وجود اینا شروعش نکردم.

بچه م شیر خودمو میخوره.

نشاطی که در نتیجه غم دیگران حاصل شود گناه است.....زرتشت.
يعني ريزش موهام هورمونيه؟ دكتر اصلا توضيح نميداد، حتي در مورد داروهايي كه برام نوشت

ببین

در مبحث ریزش مو هورمونی

دو تا قرص هست.

یکی فیناستراید

یکی هم اسپرینولاکتون...اسپرینولاکتون قبلا خیلی تجویز میشد.

بعد از شیوع سرطان سینه

الان اسپرینولاکتون بشدت منع شده.

گزينه آخر،،، من براي اولين بار بود كه دكتر ميرفتم براي ريزش موهام،،، يعني قبل از هر كاري اين نسخه رو ...

مولتی ویتامین بهت نداد؟

خودت یه مدت شروع کن مولتی ویتامین بخور.

مثل سیستیین ب 6 یا هیرویت...یا هیربرست یا اکوفان.

شروع کن به خوردن یکی از اینها.

ببین ریزشت چطور میشه.

میتونی در کنارش از یک تونیک خوب مثل تونیک سیستیین ب6 هم استفاده کنی.

2706