2737
2734
عنوان

تاثیر دعا بر جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 495592 بازدید | 367 پست
سلام من نوزده هفته ام هنوز هیچ تکونی حس نکردم بنظرتون مشکل داره استرس دارم

سلام دوست عزیز احتمالا تکون میخوره ولی شما متوجه نمیشین چون من از خیلیا شنیدم که تکون های اولش مثل لیز خوردن ماهی هستش نگران نباش به دکتر بگو برات سونو مینویسه تا خیالت راحت بشه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام به دوستای خوبم نمیدونم من را میشناسید یا نه بارداری خیلی سختی داشتم و از جانب شوشو خیلی اذیت ...

عزيزم من الان و امروز كه مضطر بودم داشتم ي دعائي براي سلامتي ني نيم پيدا ميكردم متن شمارو ديدم 

ممنون بابت متن قشنگت

همشو نوشتم كه انجام بدم

من هفته ١٢ بارداري ام و چندروز پيش توي غربال اول بهم سونو گراف گفت چين گردن زياده و دارم دق ميكنم 

توروخدا دلت پاكه براي منم دعا كن چيزي نباشه و ني ني سالم باشه 

ممنونم الهي هميشه سلامت باشي و ني ني هم سالم و صالح و خوش سيرت و خوش صورت و خوش روزي باشه 🙏🙏🙏🙏💐🙏🙏🙏🙏

فاالله خير الحافظا🙏 و هو الرحم الرحمين 🙏
2731
دوستان این تایپک خیلی مفیده.بازم بیایین بنویسین.من ماه سوم بارداری هستم و اگه خدا قبول کنه از ابتدای ...

من ١١هفتم امروز تموم شد

فقط حديث كسا خوندم

الان دير نيست اين كارها رو شروع كنم

🌸

چقدر مفید و عالی بود این تاپیک

من تا امروز که هفته ۱۷ هستم قرآن زیاد خوندم و دعاها و سوره هایی که تو کتاب ریحانه بهشتی سفارش شده بعد از نماز خوندم اما وقتی بعضی مطالب این تاپیک رو خوندم احساس کردم خیلی کم کاری کردم و باید بیشتر وقت بذارم.ان شاالله تصمیم دارم دعای توسل،زیارت عاشورا،سوره یس و واقعه و هر چیزی که بتونم هر شب بخونم و صوت آیه الکرسی رو هر روز گوش کنم.

ان شاالله همه مادران باردار به سلامتی زایمان کنن و بچه های سالم و صالح در آغوش بگیرن و همه کسایی هم که در انتظار فرزند هستن به لطف خدا از این نعمت برخوردار بشن.

خدایا شکرت دوست دارم دوست دارم دوست دارم ❤️
2738
چقدر مفید و عالی بود این تاپیک من تا امروز که هفته ۱۷ هستم قرآن زیاد خوندم و دعاها و سوره هایی که ت ...

خوش به سعادتت عزیزم برای من و نی نی ام هم دعا کن😘

امید یعنی بدانی تا هستی،می توانی تغییر کنی و دنیا را تغییر بدهی!
خوش به سعادتت عزیزم برای من و نی نی ام هم دعا کن😘

فدات عزیزم.ان شاالله خودت و نی نی نازت صحیح و سالم باشین و به سلامتی و راحتی زایمان کنی و نی نیت رو تو بغلت بگیری😘🌺

خدایا شکرت دوست دارم دوست دارم دوست دارم ❤️

سلام مامانها

اگه دنبال سیسمونی شیک و با کیفیت👌👌 اما ارزان 😍😍 هستید،به پیج و کانال  ما سر بزنید،پشینون نمیشید 

آدرس کانال 👈👈 ninisara15@

.

👇👇 اینستاگرام

https://www.instagram.com/p/BykzfZll34M/?igshid=15ger2135mfao

کسانی را که در تهیه سیسمونی،توان مالی خوبی ندارن    به ما معرفی کنید   ------>> ninisara15@

یلدا بانوی عزیز هرگز از رحمت و مهربانی خدا ناامید نشو. از همین امروز شروع کن و مطمئن باش اگر با خلوص نیت و توجه قلبی این کارهارو انجام بدی نتیجش برات شگفت انگیز خواهد بود. من هم برات دعا میکنم و امیدوارم شما هم برای من و سلامتی فرزندم دعا کنی.

یلدا بانوی عزیز هرگز از رحمت و مهربانی خدا ناامید نشو. از همین امروز شروع کن و مطمئن باش اگر با خلوص ...

دختر من شش ماهشه 

ایا دعا کردن تاثیری داره بر چهره اش 

اخه چشاش ریزه 

میشه با دعا از خدا خواست چشاش درشت بشه 😢😢 خیلی اذیت میشم خیلیییی

یلدا بانوی عزیز هرگز از رحمت و مهربانی خدا ناامید نشو. از همین امروز شروع کن و مطمئن باش اگر با خلوص ...

خیلی  ممنون انشالا همه خودتون هی نی نی نازت سلامت و تندرست باشین

یــ★ـــه روز خــ★ـوب میـ★ـــاد
2706