1147
648
عنوان

به حالمون بخندیدم یا گریه کنیم؟!!!!

130 بازدید | 16 پست

دلار ۵۰۰۰ هزاری شد ۱۰ هزار

سکه شد ۳.۲

درهم ۸۰۰ تومانی شد ۲۴۰۰

شوهرم من از دبی خرید میکرد الان شکست میخوره ۷۰ میلیون قرض داریم ای خدا😭😭😭😭 خودت به دادمون برس

بچه ها یه خبر خوب

نی نی لازم از الان تا عید هروز تخفیف های استثنایی میذاره

من که هر روز چک میکنم منتظر تخفیف صندلی ماشینم

ما رو دنبال کنید

1158
از ماس ك برماس  مث موش چپيديم تو خونه هامون هي ميگيم اين رفت بالا اون رفت بالا  خودمم ...

منم به خودت اضافه کن  

زایمان طبیعی با ”اپیدورال ”زایمان بی درد و کم عارضه ست.لطفا فیلم هاشو سرچ کنید و کلیپهایی که متخصصین بیهوشی راجع به اون گفتن، کافیه تو نت بزنید زایمان اپیدورال☺️
این همه اعتراض کردن مسُولین الکی میگن ایجاد ناامیدی نکنین سرمون میکنن زیر برف😭

برف نه عزیزم

اعتراض کنیم سرمونو میکنن تو........

زایمان طبیعی با ”اپیدورال ”زایمان بی درد و کم عارضه ست.لطفا فیلم هاشو سرچ کنید و کلیپهایی که متخصصین بیهوشی راجع به اون گفتن، کافیه تو نت بزنید زایمان اپیدورال☺️
8
ترامپ میگ تمام اقازاده هایی که الکی امریکان در میارن فقط دلم خوش اونام مثل ما زمین میخورن شکرت خدا

اونا اینقدر پول دزدیدن که تا هفت جد وآبادشون راحت باشه ما مردم عادی بدبخت میشیم فقط

1114

چیکار میشه کرد ؟ 

مردم بدبخت چوب ندونم کاریه خیلی ها رو میخورن 

کشور ما شده مثل  دختر و پسرای عاشق ک میگن عیب نداره هیچی نداشته باشه طرف فوقش نون خشک میخوریم  ولی همو دوست داشته باشیم ...

ایران میگ مردم نون خشک بخورن ولی تحت سلطه آمریکا نباشن .. هر روز شعار مرگ برآمریکا میدن ...با شعار چی درست شده ؟ آمریکا نابود شد ؟ فقط آمریکا لج بازیش بیشتر شده و هر دقیقه دلار بالاتر میره ...

من اصلا نمیفهمم قیمت دلار ب ایران چیکار داره  ک همه چی میره بالا .. 

خدایا تو میگی پناه بی پناهانی .. پناهی ندارم ..ننیازمند نوازشت هستم 

من كه از غصه مشكلات كلا دپرس شدم، حتي انگيزه ندارم از خونه برم بيرون، بچه ام طفلك هي توي خونه ميلوله! بيست سال شوهرم كار كرد يه خونه داشتيم فروختيم پارسال، أنسال پولش نصف شده! يعني انگار ده سال كار كرده و به فنا رفته😭😭😭😭