2726

۲۳ماهشه الان تقریبا۲ماهی میشه که از پوشک گرفته شده خیلی هم راحت گرفته شد و اگاهانه میتونست دسشویشو بگه اما الان نمیدونم چرا چندروزه دیر میگه مثلا یه کم که جیش کرد میگه مامان جیش یا پی پی هم همینطور...نمیدونم چش شده اونم زمانی که فکر میکردم کامل گرفته شده و بدون‌پوشک همه جا میبرمش حالا میترسم جایی برم باش

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !

بچه من چون مشغول بازی بود یا پای تلویزیون , یه دفعه شلوارشو خیس میکرد , احتمال داره دلیلش این باشه

تیکر کاهش وزن تا شب یلدا 😍😍😍💪💪💪     گروه آبی : وزن شروع 75 , وزن فعلی 65 , وزن هدف 50

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها خطا دارند فقط سعی کن دعواش نکنی .یا بیش از حد حساسیت و توجه نشون ندی که هی بخواهد تکرار کنه خیلییی معمولی رفتار کن اصلا عیب نداره

درواقع ما کاری از دستمون بر نیومد فقط اسمش و گذاشتیم صبر
2728
عادیه عزیزم معمولا این اتفاق میفته قبلا مرتب دسشویی میبردیش الان خیالت راحت شده بچه هم همینجور سرگر ...

اره قبلا خودم میبردم الان چون ی مدته خودش میگفت دیگ نمیبردم که حالا میبینم اینجوری شده

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !
همین جوریه😁 دوباره خوب میشه ممکنه بعددچند وقت دوباره و ... کلا تا یکسال شاید طول بکشه 

جدی؟؟من چیکار کنم پس؟؟میترسم باش جایی برم همش استرس دارم الان کار خرابی میکنه

شورت اموزشی براش بگیر یه وقتا بچه ها تحت تاثیر بعضی مسائل شاید روانی بازگشت دارن

هرچی گشتم پیدا نکردم

فکر کنم باید از داروخانه بگیری

رفتم نداشتن

عزیزم من دوقلو دارم والان تازه دوسالشونه وهنوز از پوشک نگرفتمشون

به نظرتون نهایت سختیش چه قدره؟؟ چند روز طول کشید تا کامل یاد بگیره دخترتون؟؟؟

واسه مردی بمیر که برات😇                              عابربانکشو دربیاره بچپونه تو کیفت😄💳 😎       تب کنه که چی بشه😏😏 برات نون و آب میشه😲😲   یه کم واقع بین باش😜😜

واینکه هنوز شبا پوشکشون خشک نیست یعنی هنوز وقتش نشده؟؟

هر چند ساعت یک بار باید ببرمشون؟؟

شما بعد از هر جیش پاهاشو ابکشی میکردید؟؟ میترسم سرما بخورن هر نیم ساعت بخوام خیسشون کنم

توو دستشویی نمیشینن واگه هم بشینن دست میذارن زمین😤😤😤😤

خیلییی درگیری دارم به نظرتون چیکار کنم

واسه مردی بمیر که برات😇                              عابربانکشو دربیاره بچپونه تو کیفت😄💳 😎       تب کنه که چی بشه😏😏 برات نون و آب میشه😲😲   یه کم واقع بین باش😜😜
واینکه هنوز شبا پوشکشون خشک نیست یعنی هنوز وقتش نشده؟؟ هر چند ساعت یک بار باید ببرمشون؟؟ شما بعد ا ...

دقیقا دخترمن همینجوره همش باش درگیرم که دست ب زمین نزن ولی چه میشه کرد باید مدارا کرد

اگ میتونی شبا ی بار بیدارشو ببرش بیرون ...من شبای اول که گرفتمش برا نماز صبح ک بیدار میشدم اونم‌میبردم جیش میکرد ولی دیگ شبای بعد نه...چون تا صبح خشک میموند ...اما تو میگی دخترم شبا جیش میکنه پس حتما ی بار ببرش...

راستشو بخوای من کامل اب نمی ریزم ب پاش فقط با شیلنگ همونجاشو اب می ریزم فقط

2706