2737
2734
عنوان

کرم روشن کننده گرفتم زیادی سفید شدم🤤

| مشاهده متن کامل بحث + 434015 بازدید | 480 پست
این دوستان تلفنی سفارش دادن. یه کرمه که هیروکینون داره. چون هیچ کرمی یک ماهه پوست صاف نمیکنه. هیدروک ...

اخه گفتند از اصفهان خریدن 150 در صورتی که قیمت این کرم 120 تومنه من با فروشندش تلفنی صحبت کردم و گفتم هیدرو داره گفت نه. خانم بلدارچی هم ه میگه گیاهیه حالا از کجا میدونن گیاهیه متوجه نمیشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اما ی بار تو همین نی نی سایت یادمه ی نفر دکتر زوارقی ملکان رو معرفی کرده بود و گفته بود که کارش تو ناباروری و لک عالیه . من اسمشون رو سرچ کردم دیدم افتخارات زیادی در زمینه طب گیاهی دارن. چند بار خواستم زنگ بزنم فرصت نشده در ضمن نمیدونم کارشون واقعا خوب هست یا نه؟

2731

لصفا منم لایک کنین🌹

پیش به سووووی خوش اندامی💃💃💃💃💃💃 قد 167🌺وزن اولیه👈87😬شروع رژیم98/02/03💪💪💪وزن فعلی75☺وزن هدف اول70💪💪💪وزن هدف دوم67😍💪💪💪من میتوااااانم💪💪💪اینم مدرکش 👈❤🌺تاپیک لاغری خانومای 85 کیلویی🌺❤
اخه گفتند از اصفهان خریدن 150 در صورتی که قیمت این کرم 120 تومنه من با فروشندش تلفنی صحبت کردم و گفت ...

الکی گفته هدروکینون نداره. محاله یه کرم دست ساز که یه ماهه اثر کنه هیدروکینون نداشته باشه

خوشحالی یعنی ....
2738
سلام گلم اره  چند تا دیگه از بچه ها هم خواسته بودن شمارشونو تو خصوصی میدم سفارش بدین درخواست ...

عزیز منم درخواست دوستی میدم لطفا قبول کن

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
خام بلدرچی شما گفتید خالتون استفاده میکرده بعدشک گفتید از ی خانم خریدید میشه بگید از کجا فهمیدید که ...

بله من هم به واسطه ایشون خریدم  . ممکنه بعضی ها که کلا به همه چی تو دنیا شک دارن و نسبت به همه چیز بدبینن فک کنن من دارم تبلیغ این کرم و میکنم . 

البته که تبلیغ میکنم اما نه بخاطر منافع شخصی ؛ من اصلا فروشنده رو نمیشناسم. به این دلیل که خودم خیلی بخاطر پوست تیره رنج کشیدم و دلم میخواست بتونم به بقیه هم کمک کنم. اخه تو فرهنگ ما ایرانیها کمک کردن هم با شک و تردید نگاه میشه. به هر صورت من کاری رو که فکر میکردم صحیح هست تو کردم. ضمنا نمیدونم شاید این کرم یه محصول فیک و بدرد نخور باشه ، توی تمام پستها گفتم برای من و یکی دونفر که میشناسم خیلی خوب بوده.

2706