2726
عنوان

با كابوس از خواب پريدم😔😔😔

159 بازدید | 18 پست

ديگه خسته شدم

ازبچگي و از وقتي خودموشناختم همش كابوس كابوس كابوس

اخه چقد درمقابله خوابيدن مقاومت كنم؟ ديشبم تا ٤ صبح مقاومت كردم امابازخواب رفتم ونتيجس بازشدكابوساي خيلي وحشتناك... شمابگيدچيكاركنم ودليلش چيه؟ يه شبم نشده اروم بخوابم....

الان باوحشت و كابوس ازخواب پريدم و افتادم رو سكسكه بلند. فكمم سنگين شده

👈آدما رو از رو ظاهر قضاوت نكن👉 نصفِ اينايي كه خدا رو قبول دارن، خدا قبولشون نداره🚫

همش خواب دشت و بيابون و تيراندازي و اين چيزارو ميبينم.. همش خواب ميبينم كسي دنبالمه يا ديوونه بهم حمله كرده ياشوهرم ديوونه شده با چاقو داره زجرم ميده. يا نصف شب تنها تو خونه خرابه ها گيرافتادم. 

👈آدما رو از رو ظاهر قضاوت نكن👉 نصفِ اينايي كه خدا رو قبول دارن، خدا قبولشون نداره🚫

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اعصابت از چیزی ناراحته؟؟ نمیشه که کلا نخوابی!!!

فكرم الكي درگيره و مغزم مقاومت ميكنه. دركل اذيت ميشم تا خواب برم هروقتم كه خواب ميره اينطوري ميشه... من تا جايي كه بتونم از خوابيدن اجتناب ميكنم چون ازبچگي كابوس همرامه

2728

مثله منی 😞😞

برای شادی روح مامانم صلوات میفرستین🥺🥺 فرستادین بگین منم برای حاجتتون بفرستم ❤️ هرکسی دلمو میشکنه شکایتشو پیش تو میارم خدا شکایت خودتو به کی کنم 😔😔

برو پیش روانشناس منم سه سال. پیش چند ماه خوابای ترسناک و مشابه میدیدم 

واقعا خیلی بد بود رفتم دکتر 20 جلسه هزینه کردم اون موقع ولی درست شد تکنیک میگه واسه خواب و روان کاوی میکنه ب نظر من برو حتما

در حال اقدام برای بارداری ام دعا کنید دامنم دوباره سبز بشه یه پسر دارم که همه ی زندگیمه...  
برو پیش روانشناس منم سه سال. پیش چند ماه خوابای ترسناک و مشابه میدیدم  واقعا خیلی بد بود رفتم ...

دکتر خوب میشناسی ؟

برای شادی روح مامانم صلوات میفرستین🥺🥺 فرستادین بگین منم برای حاجتتون بفرستم ❤️ هرکسی دلمو میشکنه شکایتشو پیش تو میارم خدا شکایت خودتو به کی کنم 😔😔
برو پیش روانشناس منم سه سال. پیش چند ماه خوابای ترسناک و مشابه میدیدم  واقعا خیلی بد بود رفتم ...

چه تكنيك هايي مثلا عزيزم ميشه يكيشوبگيد

چه تكنيك هايي مثلا عزيزم ميشه يكيشوبگيد

توی نت هست تکنیک های خواب 

ولی تا روانکاوی نشی و علتش معلوم نشه اونا روو ما جواب نمیده 

واسه من علتش اذیت های یه آقا بود که زمان لیسانسم عاشقم شده بود و بهم از نظر ذهنی آسیب رسانده بود خودم اصلا فکرشو نمیکردم ولی توی ناخودآگاهم بود هنوز 

در حال اقدام برای بارداری ام دعا کنید دامنم دوباره سبز بشه یه پسر دارم که همه ی زندگیمه...  
توام كابوسات اينشكليه؟😔

مال من همش یه سری حیوونای وحشی مثله شبر و ببر و خرس و گاو دنبالمن یا بعضی وقتها هم موجودات ترسناک 

کاش فقط خواب بود بعدش هم که بیدار میشم حالت بختک بهم دست میده تمام بدنم یهو فلج میشه انگار و نمیتونم هیچ کدوم از اعضامو تکون بدم ولی مغزم نیمه هوشیاره یعنی اطراف میبینم فقط نمیتونم حرکت کنم و اینقدر دردش زیاده که احساس میکنم همه استخونام دارن متلاشی میشن اون لحظه فقط ارزوی مرگ میکنم دردش اصلا قابل توصیف نیست😞😞😞😞

اون موقع دانشجو بودم تبریز اونجا میشناسم اگه ب کارت میاد 

هیچی پس دستت درد نکنه 

من تهرانم 

مال من همش یه سری حیوونای وحشی مثله شبر و ببر و خرس و گاو دنبالمن یا بعضی وقتها هم موجودات ترسناک&nb ...

اخيييييي عزيزم

اخيييييي عزيزم

خیلی بد خیلی 

خسته شدم اصلا 😞😞😞 دلم لک زده برای یه خواب راحت😢

2706