2410
2553
عنوان

امتحان آیین نامه😧

1045 بازدید | 14 پست

برای امتحان آیین نامه از بازار یه نرم افزار گرفتم کلیییی ازمون تستی داره از وقتی اونارو تمرین میکنم خیلی یاد گرفتم و بیشتر ازموناشو قبول میشم حالا سوالم اینه که میشه به همین اعتماد کنم یا حتما باید کتابو بخونم از کتاب هیچی نمیفهمم 😩😩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

خیر 

چقد زدم تو سر کله ی خودم به داداشم گفتم بشین بخون گفت ازمونای سال پیشو میزنم کافیه بعد دایناسور مقدماتی رو رد شد😐😐😐

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
حتمن بخون خط ب خط .تابلو ها رو همشو بخون.

جدی خیلی کتابش سخته نوع نوشتنش جوریه که هیچی ازش نمیفهمم مثلا بجای اینکه بنویسه بقیه رانندگان نوشته استفاده کنندگان دیگر از راه حلی گیج میشم😭😭😭

همون امتحانا خوبه ولی جای کتابو نمی گیره 

سوال واسه اینه که گزینه های مشابهو بشناسی 

من خودم یه بسته گرفتم چند سال پیش چهل تا ازمون بود اونارو زدم کتابم خوندم ولی بازم یه غلطو داشتم 

امضامو تا آخر بخون خیلی به دردت میخوره                              آزمایش خون خیلی ساده ای وجود داره به نام آزمایش ذخیره تخمدان یا amh . این ازمایش نشون میده چه قد تخمک داری اگه عدد ذخیرت خیلی بالا باشه تنبلی داری و زودتر درمان کن تا درد نازاییو نکشی چون همه تنبلی ها راحت درمان نیستن.اگه عدد کم باشه ،یعنی ذخیره تخمک نداری و داری به یائسگی نزدیک میشی و باید زودتر باردار بشی و اگر مجردی تخمک فریز کنی که بعدا مجبور نشی از زن دیگه تخمک بگیری و کارت به تخمک اهدایی بکشه .جدی بگیرید و انجام بدید چون وقتی علامت یائسگی خودشو بروز بده دیگه تخمک زیادی نمونده و اگرم مونده باشه ممکنه پوچ باشه و همون طور که گفتم همه تنبلی ها راحت درمان نمیشن و بعضی هاشون فقط مجبورن آی وی اف کنن .پس این ازمایشو انجام بدید هزینش حدود دویست هزار تمنه اما هزینه ای وی اف و یا تخمک اهدایی صد برابر این ازمایش هست تو همین سایت کسایی وجود دارن که زیر بیست سال سن دارن و یائسه شدن و یا تنبلی تخمدان دارن و سال ها نازا بودن .
2714
حالا چیکار کنم من از کتاب چیزی نمیفهمم😢😢

منم پارسال دادم کاری نداره که عزیزم من بخش فنی رو نخوندم اصلا فقط اونجاهایی که گفته بودن مهمه نگاه کردم بقیه کتاب که اسونه

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
جدی خیلی کتابش سخته نوع نوشتنش جوریه که هیچی ازش نمیفهمم مثلا بجای اینکه بنویسه بقیه رانندگان نوشته ...

کتاب قدیم رو بخون هم سادس هم تست داره من برا هردو آزمون اونو خوندم 30 شدم

2706