2410
2553

چای سنگین دم کن خنک شد بریز تو چشمش چند بار در روز

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
ماتهران نیستیم

بالاخره هر جا که هستین یه متخصص چشم هست دیگه. ببین عفونت اگه درمان نشه روی قرنیه خراش ایجاد میکنه و خراش تبدیل به زخم میشه و ...... 

خدایا بچه هام رو به خودت میسپرم به خوده خوده خودت

من پسرم عید گرفتار شد خیلی وحشتناک بود اگه مرتب قطره نریزی چشم دیگه باز نمیشه حتما تو اول ببرش متخص بعد من کنارش عنبرانسا هم خیلی دود کردم ولی شب تا صبح بیدار بودم بعد ده روز خوب شد خیلی مراقب باشید خیلی

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
2714

عزیزم من چشمم عفونت کرده بود رفتم دکتر با قطره و پماد خوب نشد. چایی دم کردم وقتی سرد شد ریختم تو یه ظرفی. چشمم و میبردم توش و همش پلک میزدم تا چایی وارد چشمم بشه. در روز چند بار این کارو میکردم. دو روزه خوب شد