2737
2734

اول که داستان رو گذاشت نی نی سایت .

بعد گفت صحنه داره تعطیل شده .بعد خواننده جمع کرد گذاشت تو تل گرا م .حالا بعد چندین قسمت نوشته میخواد کتاب بشه و چاپ کنه که بخریم

جالبه از اول چقدر هم تاکید داشت که کتاب نمیکنم و عمه خانوم راضی نیست .

نگو فقط دنبال جذب مشتری بوده که کتاب رو خوب بفروشه.

عجب سرکاری بودیم.حیف وقتی که برای این رمان گذاشتم.

خدای من همان خدای حیوانات است‌.ای انسان ! از ظلم هایی که به من میکنی پیش همان خدایی شکایت میبرم که تو آرزوهایت را پیشش میبری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

مثل روززززز روشن بود دروغ میگه.

نه عمه خانومی بود نه کسی .

آخه مگه این کتابهای چرت و بی محتوا ، چاپم میشن ؟؟

🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.

وااااا 

۲۶۰۰نفر واسه نی نی سایت بوده؟!بابا شماها دیگه کی هستین 

😦😦😦😐😐😐😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

🌹امام زمان عزیزم ظهور کن که گره مشکلات هممون به واسطه شما باز میشه.🙏🏻اللهم عجل لولیک الفرج🙏🏻

اووووه یه عمه لیلی دیگه! 

خخخخخخ حالا تا چند روز نی نی سایت میشه عمه لیلی گذاشتمون سرکار  

عزیزم منم از سرکاررفتگان هستم شوخی کردم، دلت واشه  

یا مُجیبَ المُضطَر اَجِبِ المُضطَرّ بِحَقِّ المُضطَرّ وَ نَحنُ المُضطَرّونَ . 
2706