2737
2734

🌺🌺اسلام واعلیک یاعلی بن الموسی الرضا المرتضی🌺🌺🌺 امروز میخوام به همه تون عیدی بدم یه چیزی بگم که همتون امروز بتونیدازداخل  صحن آقابهش سلام بدید ولی توروجون جواد امام رضا 🙏🏻هرکی زنگ زد و دلش لرزید برای من بنده حقیرهم دعاکنه وازامام رضا برام بخوادکه ضامن منم بشه پیش خدا من امروز تصمیم گرفتم این کارو بکنم تاهمه توروز تولد آقا حتی ازراه دورهم توصحن رضوی بهش سلام بدن پس باعث وبانی این کارو پیش امام رضا دعاکنین 🙏🏻🙏🏻🙏🏻التماس دعا

🧡🧡اینم عیدی من به شما🌹شماره صحن امام رضا۰۵۱۴۸۸۸۸🌹🌹🧡🧡

خدایا شکرت ممنونم ازت خدااااا که منو لایق مادرشدن دونستی امروز ۹۸/۵/۴روزشهادت امام رضا بی بی چکم مثبت شد قربونت برم آقا که حاجت روام کردی 😍😍همین امروز ازته دلم ازخدا و امام رضامیخوام که همه منتظرا دامنشون سبزبشه ان شاالله💛💞

هرکی که امروز تونست ازآقابرای من طلب یه فرزند کنه جون عزیز امام رضاروقسم بده که دیگه خسته ام

خدایا شکرت ممنونم ازت خدااااا که منو لایق مادرشدن دونستی امروز ۹۸/۵/۴روزشهادت امام رضا بی بی چکم مثبت شد قربونت برم آقا که حاجت روام کردی 😍😍همین امروز ازته دلم ازخدا و امام رضامیخوام که همه منتظرا دامنشون سبزبشه ان شاالله💛💞
هرکی که امروز تونست ازآقابرای من طلب یه فرزند کنه جون عزیز امام رضاروقسم بده که دیگه خسته ام

الهی عزیزم منم دیگه چل شدم خداااااا

برای بچه دار شدنم دعا کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم من قبلا از امام رضا حاجت گرفتم ان شالله شما هم بگیری امام رضا خیلی رئوفه

پارسالم توروز تولدش صداش زدم ولی؟

اما امسالم میرم درخونش دیگه بعدیکسال رد کردن گدای درخونش اینبار جوابم میده 

دوستم دیروز عصر زنگ زد گفت بیا بریم مشهد یه کار پیش اومد نتونستم همراش برم😭😭😭😭😓

منم خیلی دلم میخواد برم پابوس آقا ولی نمیشه😭😭😭😭

2738
منم خیلی دلم میخواد برم پابوس آقا ولی نمیشه😭😭😭😭

عزیزم من عید رفتم مشهد و حاجتمو داد الهی خیر ببینی الان به این شماره زنگ زدم خیلی دلم گرفته بود دعات کردم انشالله به زودی تیکر مامان شدنتو بزنی بازم ممنون

عزیزم من عید رفتم مشهد و حاجتمو داد الهی خیر ببینی الان به این شماره زنگ زدم خیلی دلم گرفته بود دعات ...

الهی خدا یعنی میشه امام رضا به منم نظر کنه خداااااااااااا😢😢😢😢😢

الهی خدا یعنی میشه امام رضا به منم نظر کنه خداااااااااااا😢😢😢😢😢

انشالله که نظر میکنه ما ادما کم طاقتیم یه چیز میخوام بگم فقط محض اینکه بدونی تو تنها ادمی نیستی که حرص بچه میخوری 

خواهرم بعد از سه تا سقط که تو شش ماه اتفاق میفتاد ولی خیلی عذاب میکشید قبل عید باردار شد بنده خدا کلا استراحت مطلق بود رفت سرکلاژ کرد خلاصه هفت ماه از زندگی هیچی نفهمید و فقط میخوابید شهادت امام صادق که تقریبا ده روز پیش بود سرگیجه گرفت و بردنش بیمارستان گفتن درد زایمانه بنده خدا هشت ماهش بود با سختی زیاد زایمان طبیعی کرد خیلی اذیت شد بچه سالم به دنیا اومد ولی بعد از سه روز تشنج کرد و پنجشنبه گذشته طفلک فوت کرد خیلی خوشگل بود خواهرم دیگه نمیدونه چیکار کنه خودش همسرش افسردگی گرفتن من دائم دارم گریه میکنم خلاصه اینکه هر چی صلاحت باشه به موقعش میاد عجله نکن

انشالله که نظر میکنه ما ادما کم طاقتیم یه چیز میخوام بگم فقط محض اینکه بدونی تو تنها ادمی نیستی که ح ...

وای عزیزم بمیرم الهی  خیلی ناراحت شدم ایشاالله خدا هرچی زودتر و به بهترین نحوه دلش رو شاد کنه😢😢😢