2737
2734
عنوان

شما جای من بودین چیکار میکردین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 323 بازدید | 29 پست

ولشون کن

کنکاش نکن که در نهایت وسوسه بشی بگی.

بیا از زندگیشون بیرون منظورم مسائل شخصیه

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نگوو اصلا

بهت ربطی نداره الکی این وسط خودت خراب میشی

دوستت هم که طلاق بگیر نیست با گفتن فقط ارامشو ازش میگیری

‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه
2731

والا من همسر دوست شوهرم ی بار ازم راجع به حقوق شوهرش کنجکاوی کرد (چون شوهرم مدیر مالی و اداره اون موسسه هست) کلا کاتشون کردم 

چه اصراری به ارتباط با این جور ادما که همش تنش دارن تو.زندگیشون دارید اخه؟

لطفا" برای مامانم که تو بستر بیماریه دعا کنید
اره متوجهم.. ولی حس بدیه😑

دقیقا همینه میگن بیخبری خوشخبریه

قربون دستت جانماز مارم آب بکش ... اگه چیزی از تفکرات و سبک زندگی من (نه اعتقاداتم) برات عجیب میاد یادت باشه این زندگی منه لزومی نداره قبولش کنی ، قضاوتش کنی ، مسخره اش کنی اما میتونی مخالفش باشی و با نهایت انسانیت از کنارش بگذری
2738
اظهار بی اطلاعی میکردم. چون اینستا داشتن دلیل بر خیانت نیست. اگر هم کاری کنه مطمئن باش همسرش متوجه م ...

یجورایی انگاری میدونه و میخواد ک واسش ثابت بشه

وقتی باهاش حرف میزدم،بهش گفتم ک اینهمه تلاش میکنی بفهمی ،ثابت بشه ک چی؟ولی فقط سکوت

وقتیم بحثشون میشه،شوهرش دست بزن داره😫😢اصا انقد ناراحتشم اخه

مـَن مطمینــم تــــو هــوامو داری ...
یجورایی انگاری میدونه و میخواد ک واسش ثابت بشه وقتی باهاش حرف میزدم،بهش گفتم ک اینهمه تلاش میکنی بف ...

بذار خودش مطمئن بشه. اگر نمیخواد جدا بشه خیلی احمقه که دنبال دلیل و مدرک میگرده 

خدایا فقط تورو دارم، کمکم کن.
دوستی مو با همچین آدمی بهم میزنم

منم دوست ندارم باهاشون رفت امد منم،

ولی متاسفانه ،دوست صمیمی همسرمه ک از ده سالگی دوست بودن

الان دوتا شهر متفاوتیم،باهاش تماس اونجوری ندارم

گاهی پیش میاد بیان خونمون چند روز باشن

بذار خودش مطمئن بشه. اگر نمیخواد جدا بشه خیلی احمقه که دنبال دلیل و مدرک میگرده 

موافقتم،رفتاراش یجوریه

اینسری ک خونمون بودن،هر دو دقیقه یبار زنگ میزد شوهرش

هیم میگفت منکه میدونم دروغ میگی،معلوم نیست کجایی و فلان..

کلا تیپ حرف زدنشون اینحوری بود😞

میدونم ک نباید دخالت کرد،ولی تو ذهنم همش میگم اگه من جاش بودم واقعاا میخواستم بدونم..😑

باور کن ب نفعشه ندونه مخصوصا وقتی بچه داره

یعنی من همچی چیزی از شوهرخواهرمم بفهمم بهش نمیگم

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات
باور کن ب نفعشه ندونه مخصوصا وقتی بچه داره یعنی من همچی چیزی از شوهرخواهرمم بفهمم بهش نمیگم

اره،ندونه بهتره..

خدا کنه زندگیشون خوش و خرم بشه..

2706