2733
2734
عنوان

دیجی کالا

246 بازدید | 46 پست

سلام.

میخوام ازدیجی کالا خرید کنم .کالای موردنظرم روانتخاب کردم وثبت سفارش زدم ولی هرچی میزنم پرداخت نمیشه ..

میشه راهنمایییم کنید😊شاید من بلد نیستم.

ممنون میشم .شادی هاتون جبران میکنم😅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیخوام ذهنتون رو مغشوش کنم همش قلابیه من چهار سال پیش گوشی خرید خراب بود پسش دادم بعد ساعت هوشمند باز پسش دادم یکی میگفت عطرشام قلابیه و کلا گرون میده کلا بیخیالش شید 

خدا دیگه ازت ناامید شدم. واقعا حرفی ندارم.
2728

حتما پرداخت در محل را انتخاب کن.من یه بار سفارش دادم البته از بامیلو سفارشم با چند روز تاخیر اومد همه پول را هم داده بودم.خیلی ناراحت بودم....دیگه از اون به بعد فقط پرداخت در محل را انتخاب کردم

2738
حتما پرداخت در محل را انتخاب کن.من یه بار سفارش دادم البته از بامیلو سفارشم با چند روز تاخیر اومد هم ...

ازسفارشت راضی بودی ....ببخشید میتونم بپرسم چی خرید کردی

نمیخوام ذهنتون رو مغشوش کنم همش قلابیه من چهار سال پیش گوشی خرید خراب بود پسش دادم بعد ساعت هوشمند ب ...

من از دیجی کالا کلی خرید کردم همشون هم عالی و بی نقص به دستم رسید.برا قیمت هم تحقیق کردم بعد خریدم.

پنکه گذاشتم واستون خنک شین😄،پول برقشم فدا سرتون😎
نمیخوام ذهنتون رو مغشوش کنم همش قلابیه من چهار سال پیش گوشی خرید خراب بود پسش دادم بعد ساعت هوشمند ب ...

من دائما ازش خرید میکنم 

خداروشکر اصلا همچین موردهایی پیش نیومده 

موبایل خریدم 

عطر و لوازم ارایشی و ps4 و دریل و ....

2706