2737
2734

سلام بچه ها منم مقل خیلی از دوستان دیگه دو ساله در انتظار بارداریم خودم سالمم و مشکلی نیست اما شوهرم کم تحرکی اسپرم داره و تا الان دو ساله مثل یک دیوونه هر کاری از دستم براومد کردم بحدی تلاش کردم که الان دیگه خستمه امروز دو روز دارم به موعد و خیلی ناامیدم چون دردای پری میاد ترشحم یکم رنگش تغییر کرد .هم عروسمم مثل من بود اما درئع از یه دونه قرص به شوهرش اما زود باردار شد و پنج ماهشه و روبروی هم زندگی میکنیم دلم خیلی شکسته دیگه نمیخوام هیچ تلاشی کنم اون روز تمام قرصارو ریختم تمام داروهای گیاهی رو ریختم امروز گفتم حتما خدا نمیخواد به من بچه بده منم بیخیالش بشم برا همیشه به خودم هی بگم دیگه بچه نمیخوام اما نمیدونم دلم میخواد زار بزنم اما بخاطر شوهرم ... 

شوهرت کم تحرکی اسپرم داره، خودشم کاری میکنه؟ تلاشب زحمتی اینور. اون ور رفتنی؟؟؟؟

زایمان طبیعی با ”اپیدورال ”زایمان بی درد و کم عارضه ست.لطفا فیلم هاشو سرچ کنید و کلیپهایی که متخصصین بیهوشی راجع به اون گفتن، کافیه تو نت بزنید زایمان اپیدورال☺️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شوهرت کم تحرکی اسپرم داره، خودشم کاری میکنه؟ تلاشب زحمتی اینور. اون ور رفتنی؟؟؟؟

خودس اخه باید چکار کنه بلکه داروهاشو میخوره بنده خدا بیشتر ماموریته و تنها کار این بود که داروهاشو درست و سر وقت بخوره .بقیه پیامتو متوجه نشدم

2731

ببین خودتو با جاریت مقایسه نکن چرا میگی یه قرص نخورد. حسود نباش. منم باردارم خواهرشوهرم هی جلو چشمم میگه آی تو بی دوا دکتر ،حامله شدی من معلوم نیست باردار میشم یا نه. آخه بچه دار شدن هم آرزوعه؟؟ من باردارم ولی خیلی چیزا ندارم که امثال تو و خواهرشوهرم دارین و قدرشو نمیدونین . من مستاجر مردم بی پول بیکس حالا خدا به من بچه داده که اصلا و ابدا خوشحال نیستم. اتفاقا ناراحتم چون پدر بچه من عوضیه .بعدشم من فقیرم پول ندارم یه ادم دیگه رو دارم بدبخت میکنم .باردارشدم شوهرم خواست نگه دارمش

ببین خودتو با جاریت مقایسه نکن چرا میگی یه قرص نخورد. حسود نباش. منم باردارم خواهرشوهرم هی جلو چشمم ...

اتفاقا من اصلا حسود نیستم کاش خودش یود الان میگفت که از زمانی که باردار شد چکاراا که براش نکردم هر روز غذا میوه اجیل هدیه اما منطورم اینه شوهر من و اون دو تا به یه اندازه تحرک اسپرم داشتن اما اون بدون هیچی باردار شد اما من بعد دو سال تقویتی و اینا هنوز نه برای همین شاید کلا خدا به من نمیخواد بچه ایی بده و دست از تلاش بردارم بهتره خسته شدم 

اتفاقا من اصلا حسود نیستم کاش خودش یود الان میگفت که از زمانی که باردار شد چکاراا که براش نکردم هر ر ...

حالا به موقعش خدا بهت بچه میده. انقد دکترهای خبره اومدن انقد روش های جدید اومده . خیلی کم پیش میاد این زمونه کسی بچه دار نشه.