2703
2553
عنوان

🌹شب ولادت آقا امام رضا به نیت حاجت روایی دوستای گلم حمد میخونم🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 474 بازدید | 48 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم برامنم میخونی 

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹
2720

میشه برای خواهرم بخونی مشکلش حل بشه

خودمم میخواستم بگم دوبار برام بخونی به نیت دوتا چیز ولی خواهرم در اولویت!اگه میشه لطفا سه تا به نیت منو و خواهرم بخون اگه نمیشه همون یکی رو به نیت خواهرم بخون!

ممنونم

ایشالا حاجت روا بشی عزیزم!

میشه برای خواهرم بخونی مشکلش حل بشه خودمم میخواستم بگم دوبار برام بخونی به نیت دوتا چیز ولی خواهرم ...

نه عزیزم سه تا میخونم حاجتت روا و دلت شاد 

♥️ اللهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم ♥️ 
2714

الهی ب عالیترین نحو و بزودی زود حاجترواشین الهی آمین

لطفا برای نی نی دار شدن سحر

و آشتی کردن ی خانم باهمسرشون دعا کنین 

الهی عاقبت بخیر باشین الهی آمین

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین. همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹
 الهی ب عالیترین نحو و بزودی زود حاجترواشین الهی آمین لطفا برای نی نی دار شدن سحر و آشتی کرد ...

ممنون عزیزم

یادداشت کردم ان شاء الله حاجت روا شن

♥️ اللهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم ♥️ 
ممنون عزیزم یادداشت کردم ان شاء الله حاجت روا شن

الهی خیر ببنین‌ 

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین. همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹
2706