1373
1389

سلام دوستان

ضمن تبریک به مناسبت ولادت شمس الشموس امام رضا علیه السلام ، 

اگه خدا قابل بدونه امشب بعد دو رکعت نماز توسل به امام رضا سر سجاده واسه حاجات دلتون حمد میخونم و صلوات  میفرستم

از ته دل واسه منم دعا کنید دو سال منتظر یه خبر خوبیم که زندگیمو دگرگون میکنه خیلی بی تابم چون عهد کردم تا حاجت بگیرم روز بعدش برم پابوس امام رضا...

حاجات همگی ختم به خیر ان شاء الله

التماس دعا در این شب عزیز🌷

واسه نیت قلبی من بخون لطفا عزیزم

اصلا حسین (ع) جنس غمش فرق میکند،این راه عشق،پیچ و خمش فرق میکند😔 زینب (ع)به کسی که مردم با هزار ترس و لرز به او ((یا امیرالمومنین))میگفتند،خطاب میکند،که یا یزید!به تو میگویم :هر حقه ای که میخواهی بزن و هرکاری میتوانی انجام بده اما یقین داشته باش که اگر میخواهی نام مارا در دنیا محو کنی،نام ما محو شدنی نیست؛انکه محو و نابود میشود تو هستی!                     دیدند عجب!قبر حسین هم مصیبتی برای ما شده .تصمیم گرفتند که قبرش را از بین ببرند قبرش را خراب کردند تمام آثار آن را محو کردند پستی بلندی های زمین را یکسان کردند به محل قبر اب انداختند  به طوری که احدی در آن سرزمین نفهمد که قبر حسین در کدام نقطه بوده است،اما مگر شد؟در طول تاریخ هرکسی که در مقابل  امام حسین  ایستاد ،خود به پایان رسید.                                دشمنت کشت ولی  نور تو خاموش نشد،آری آن جلوه که  فانی نشود نور خداستمکتب ما مکتب حسین است وقتی که فرمود:یا الدعی ابن الدعی ،قد رکز بین اثنیتن ،بین السله و الذله و هیهات منا الذله.....

برا منم بخون عزیزم..خیلی محتاج دعاتونم😘

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فالله خیرحافظا و هو ارحم الرحمین.....خدای مهربونم خودت مواظبه دخترام باش🥰🥰

قیمت تورهای پاییزی آنتالیا در علی‌بابا

واسه من لطفا بخون دعاكن مامان بشم 🙈😭

منم واسه شما دعا ميكنم

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستــــم ميشه لطفا واسه  مامان شدنم صلوات بفرستيد؟              ...             خدایا من دارم میمیرم میبینی منو!!بچمو گرفتی واسه چی؟ کدوم صلاحت تو نبود تو دلیه من بود!!😭💔🖤                             دلم کمی مرگ میخواهد😭نینی پر💔  ٩٨/٠١/٢٨💔              ۱۰/فروردین/۱۳۹۸ بی بی چکم مثبت شد❤️🙈🌹خدایا تو اوج ناامیدی گذاشتیش تو دلم خودت مواظبش باش امیدمو ناامیدنکن😞🙈🙏🏻 خدایا شکرت  بعدازین همه انتظار بالاخره منم ی نینی اومد تو دلم🙈 خودت مواظب ثمره ی عشقمون باش😍🌹  لطفا اگر امضامو خوندید برای ارامشم یدونه صلوات بفرستید🥺😞 ممنونم🙏🏻
1379

عزیزم ان شاالله حاجت روا بشی.اگه ممکنه به نیت اینکه بهترین تصمیمی که به صلاحم هست رو بگیرم برام بخون.خیلی مهمه.تا چند روز دیگه باید تصمیم قطعی برای طلاق یا ادامه زندگی رو اعلام کنم

باردار نیستم.این تیکر امید من به خوش اخلاق شدنه شوهرمه.الهی آمین

برای نی نی دارشدن من عزیزدلم

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این دو قلو های خوشگل و ناز و تپل تو دل من چیکار میکنن؟؟؟😒شوخی کردم. ..😊خوش اومدین عزیزای مامان😗😍😍😍😗خدایاااااااا شکرت....عاشقتم....شکرت😍😍😍
1376

محتاجیم به دعا

انشاالله حاجت روا شی عزیزم

التماس دعا

مریدی پرسید: آیا استفاده تبلیغاتی از زن حرام است؟!شیخ پاسخ گفت: آری!مرید ادامه داد: پس چرا خداوند برای تبلیغ بهشت خود از حوری استفاده نموده؟!!شیخ قدری اندیشید و سپس بقچه اش را جمع کرد و به مکه رفت تا آل سعود او را بخورد!!!  

عزیزم ان شالله حاجت رواشی..برای منم بخون زودتر مامان شم

❤به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت ، غصه هم میگذرد...آنچنانی که فقط خاطره ای خواهدماند ...لحظه ها عریانند....به تن لحظه خود،جامه اندوه مـپوشان هرگز..❤#سهراب_سپهری❤
1378

ان شاالله حاجت روا بشی برای منم بخون .ممنون

وقتی که شانه های من در زیر بار حادثه می‌خواست بشکند یک لحظه از خیال پریشان من گذشت بر شانه های تو ، می شد اگر سری بگذارم، واین بغض درد را از تنگنای سینه برآرم به های های، آن جان پناه مهر ، شاید که می توانست از زیر بار این مصیبت سنگین آسوده ام کند. بر شانه های تو...
1364