2733
2734
عزیز تکی ویزیت میکنه؟تو مطبش خیلی معطل نمیشی؟

اره تکیه ولی علافی داره میتونی بامنشیش هماهنگ کنی که کمترمعطل بشی  منشیشم فووووق العاده خوش اخلاقه 

امن یجیب المضطر اذا دعاه ویکشف السوء ..یامجیب المضطر اجب المضطر بحق المضطر ونحن المضطرون..باالزینب یاالله....... 
من به خاطردکترم مجبورشدم این بیمارستانو قبول کنم ولی تمیزیش ب نظرم معمولیه عروستون کی زایمان کرد؟

۹۶

منم خیلی خوشم نیومد، به نسبت خصوصی بودنش..

ولی خب باطم میگم مشکل خاصی نداشت

درون من جهانیست که فرومانروایش وجدانم است... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم دکتر غریب زاده سز انتخابی قبول میکنه؟تروخدا جواب بده...

اره گلم خداعاقبتشوبخیرکنه ولی ازیه زمانی به بالا قبول کنه احتمالا هفته چندی گلم؟

امن یجیب المضطر اذا دعاه ویکشف السوء ..یامجیب المضطر اجب المضطر بحق المضطر ونحن المضطرون..باالزینب یاالله....... 
من زنگ زدم بهم نوبت داده برا این هفته...هفته 29هستم...ببخشید رشوه یا پولی هم میگیره؟

خب خوبه ۲۰۰تومن مالیات گرفت ولی واقعابرام ارزش داشت چون هیچ جاسزنمیکردن اولی طبیعی بودی‌؟

2738
من زنگ زدم بهم نوبت داده برا این هفته...هفته 29هستم...ببخشید رشوه یا پولی هم میگیره؟

سلام 

ببخشید درخواست دوستیمو قبول میکنید؟راجع به دکتر سوال دارم 

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد...خدا جون امیدم ب خودته فقط..