2726

😥😥😥😥

لطفا اگه میشناسین معرفی کنین. ممنون

روی پیشونی فرشته ها نوشته، هرکی دختر داره جاش وسط بهشته👧👧👧😍😍😍😍😍😍 شکرت خداجونم بخاطر هدیه ای که بهم دادی❤❤❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دکتر وحید پراگومی بلوار سجاد بین بهار و بزرگمهر طبقه بالای یه داروخونه س عالیه کارش

الان زنگ بزنم واسه امروز وقت میده؟

روی پیشونی فرشته ها نوشته، هرکی دختر داره جاش وسط بهشته👧👧👧😍😍😍😍😍😍 شکرت خداجونم بخاطر هدیه ای که بهم دادی❤❤❤
2728
دکتر وحید پراگومی بلوار سجاد بین بهار و بزرگمهر طبقه بالای یه داروخونه س عالیه کارش

اخلاقش خوبه؟ وقت میذاره واسه مریض؟

دکتر نخعی مقدم مطبشون امامت یازده وارد که شدین سمت چپ ساختمان پزشکان مشخصه ابتدای کوچه. واقعا کارشون خوبه و وقت هم میزاره.  

+ دنیای دو نفره ی ما هر روز اونقدر تازه تر و عاشقانه تر میشه که همش فکر میکنم خواب میبینم! زمان مقابلمان زانو میزند ولی طپش های قلب هایمان بر تیک تاک ساعت پیشی گرفته اند...
دکتر نخعی مقدم مطبشون امامت یازده وارد که شدین سمت چپ ساختمان پزشکان مشخصه ابتدای کوچه. واقعا کارشون ...

واسه امروز بهم وقت میده؟ تلفنی یاحضوری؟

واسه امروز بهم وقت میده؟ تلفنی یاحضوری؟

نمیدونم بخدا دکتر خواهر زادم بود. ادرس دقیق و شماره تلفنشو بگیرین از 118 یا نت.  ولی خواهرم هر دفعه رفت راهش انداخته بود. 

+ دنیای دو نفره ی ما هر روز اونقدر تازه تر و عاشقانه تر میشه که همش فکر میکنم خواب میبینم! زمان مقابلمان زانو میزند ولی طپش های قلب هایمان بر تیک تاک ساعت پیشی گرفته اند...
نمیدونم بخدا دکتر خواهر زادم بود. ادرس دقیق و شماره تلفنشو بگیرین از 118 یا نت.  ولی خواهرم هر ...

خیلی ممنونم ازت عزیزم

خیلی ممنونم ازت عزیزم

خواهش میکنم. پسر خواهر من نوازاد که بود  زردی داشت و وزنش کم بود ماشالله بعد چند نسخه پیش  دکتر نخعی مقدم خوب خوب شد . خیلی هم خوش برخورد هستند