2410
2553

سلام دوستان لطفا منو راهنمایی کنید.من داروهای میکرواینجکشنمو از ترس کمبودشون توی داروخانه ها یک ماه زودتر خریدم و حالا داخل یخچال خونه نگهداری می کنم.ولی اخیرا هر روز حدود دو ساعت برق میره و من میترسم که روی داروها تاثیر بزاره.کسی در این مورد اطلاعی داره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

سعی کن در یخچالو باز نکنی که گرم نشه 

اگه بتونی که کلمن داشته باشی و توش یخ بریزی 

داروهاتو با فاصله از یخ توی کلمن نگه داری که حالت یخچال داشته باشه برا مواقعی که برق میره خوبه 

تیکر تولد دو سالگی دختر عزیزمه😍😍😍

همون موقع که گرم نمیشه ولی اگه حساسی یه شیشه آب معندنی بذار بخ بزنه برق ک رفت بذار نزدیکشون تو یخچال

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2714