2726

زودپزم نپیزه چیکارش کنم مثلا خیرسرش نو هست وگرون دیگ نمیدونم چیکارش کنم عیبشو شما میدونین؟زودپز کلورانس قابلمه ایاس....دست بلنداستیل بگید اگ‌میدونین ممنون

‏برای اینکه کمتر آسیب ببینیدفاصله‌ها را رعایت کنید چه در رانندگی و چه در زنـدگی   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

قدت چنده ؟ از فاصله ۱۷۰ سانتی بگیرش بکوب زمین 

دو حالت داره یا خرابِ خراب میشه یا خوبِ خوب

اینم برا اینکه دیگه نپرسید  من کله شق هستم من دانشگاه نرفتم و ازدواج کردم ! فاصله عقد ساده و ماه عسل من تنها ۲۰ روز بوده است !!!! من بعد از ۴ ماه و نیم که از ماه عسلم میگذرد حامله هستم ! من و همسرم با هم اختلاف جدی داریم  و ضمنا من تغییر نکردم فقط از اعتقاداتم حرفی نمیزنم اونم فقط و فقط بخاطر نی نی یار ۵ !!!! در آخرچیپس سرکه ای و من دو نفر هستیم ! برای اطلاعات بیشتر به نی نی یار جهت چک کردن آی پی مراجعه کنید !

خوب چفت و محکم نمیشه درش. معمولا زود پزهادیه نوار لاستیکی تو درش هست که خوب در و محکم کنه چفت قابلمه شاید نوار لاستیکیه یه کم جا به جا شده نوار رو یه کم جا به جا کن شاید درست بشه

خدا بزرگتر است
قدت چنده ؟ از فاصله ۱۷۰ سانتی بگیرش بکوب زمین  دو حالت داره یا خرابِ خراب میشه یا خوبِ خوب

😂😂😂 دکتر رفتی؟

دکتر زنان منظورمه ها نزنی یه وقت

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
😂😂😂 دکتر رفتی؟ دکتر زنان منظورمه ها نزنی یه وقت

نه والا 😂

اینم برا اینکه دیگه نپرسید  من کله شق هستم من دانشگاه نرفتم و ازدواج کردم ! فاصله عقد ساده و ماه عسل من تنها ۲۰ روز بوده است !!!! من بعد از ۴ ماه و نیم که از ماه عسلم میگذرد حامله هستم ! من و همسرم با هم اختلاف جدی داریم  و ضمنا من تغییر نکردم فقط از اعتقاداتم حرفی نمیزنم اونم فقط و فقط بخاطر نی نی یار ۵ !!!! در آخرچیپس سرکه ای و من دو نفر هستیم ! برای اطلاعات بیشتر به نی نی یار جهت چک کردن آی پی مراجعه کنید !
نه والا 😂

برو دیگه دختر پشت گوش ننداز

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
قدت چنده ؟ از فاصله ۱۷۰ سانتی بگیرش بکوب زمین  دو حالت داره یا خرابِ خراب میشه یا خوبِ خوب

ممنون از راهنماییت😆

‏برای اینکه کمتر آسیب ببینیدفاصله‌ها را رعایت کنید چه در رانندگی و چه در زنـدگی   
برو دیگه دختر پشت گوش ننداز

خوابم میاد 

حسش نیس

خوابم میاد  حسش نیس

عههه 😐 بیخیال نباش حتما برو 

مورد مشکوک‌ دیدی باید بری شوخی بردار نیست

عههه 😐 بیخیال نباش حتما برو  مورد مشکوک‌ دیدی باید بری شوخی بردار نیست

حالا یا میمیرم یا چیزی نیس😂

وللش 😜😜

2706