2737
2734
عنوان

خانوما به جز کلوتریمازول برای عفونت از چه پماد یا دارویی نتیجه گرفتین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 575647 بازدید | 110 پست
دیده بودم که تو نی نی سایت بچه ها اسمای دیگه هم گفته بودن ولی یادم نمیاد

پماد لکورکس ... گیاهی هست از اویشن تهیه شده خیلی عالیه .. داروخونه باید بگیری

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام من تقریبا بعد ازهربار رابطه دچار خارش میشم تقریبا بیرونی هست یکم داخل ب نظرتون چی مصرف کنم

پماد ضد خارش بگیر کلوتریمازول

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
2728
2738
سلام من یسالی هست درگیرم. شش بارم دکتر رفتم. اما اصلا اثر نکرده. بلافاصله بعد تموم شدن داروها برمیگر ...

عزیزم شما مشکلتون چیشد دکتر چی گفت؟چی استفاده کردید برای سوزش وجوش

عزیزم شما مشکلتون چیشد دکتر چی گفت؟چی استفاده کردید برای سوزش وجوش

دکترم رو عوض کردم گفت زخم خفیف دهانه رحم داری، چندسری دارو داد بهم گفت بهتر شدی برو هروقت خواستی باردار بشی بیا! 

برای جوشها هم معاینه کرد گفت بنظرمن زگیل نیست اگر میخوای از بین بره لیزر کن حالا نمیدونم باید چکارکنم...

و خدا هست ....
سلام من یسالی هست درگیرم. شش بارم دکتر رفتم. اما اصلا اثر نکرده. بلافاصله بعد تموم شدن داروها برمیگر ...

عزیزم بلاخره خوب شدی ؟ من به هر دکتری میگم کشاله ران و مفصل رانم هم درد میکنه یا جواب نمیدن یا میگن اصلا ربطی نداره ،دقیقا لعد از تموم شدن دارو ها ترشح و فشار و سنگینی رحم شروع میشه،چند ماهه که اسیر شدم ،حال روحیم هم حتی خراب شده

2706