2733
2734

خوشگلا باید برقصن،اندی

خدای بزرگ من در رنج و سختی هستم، درحالیکه تو مهربانترینِ مهربانانی...                                                                                                                         �🍀🍀🌺🌼🌸🌸🍀🌸🌸🌼⭐دوستای من،خواهرای خوبم ، اگه من پست تو هر تاپیکی گذاشتم صرفا جهت شوخی و لبخند زدن شماهاست،لطفا اگه خوشت نیومد ریپلای نکن و بگذر😉⭐                             امضاء:مریم ریزه میزه سابق

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ای نگاه نگاهشو حسین توکلی 

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))
2738

ای عشق ازفرهام.دودیقه بودی حالا ازماکان بند.جذاب خودمی ازمرتظی اشرفی. کوکه کوکه حالم ازسینا درخشنده.این اهنگ هاکاملاجدیدن

خاطره زایمانم🌷خدا گفت ببرینش جهنم،برگشت و نگاهی به خدا کرد،خدا گفت : نبرینش،او را به بهشت ببرین !فرشتگان سوال کردند چرا ؟جواب آمد:چون اوهنوزبه من امیدواراست!🌷
ای عشق ازفرهام.دودیقه بودی حالا ازماکان بند.جذاب خودمی ازمرتظی اشرفی. کوکه کوکه حالم ازسینا درخشنده. ...

عالی بودن دان کردم .ممنون

خواهان آنم که ضربان قلبتان به لبخندهای مکرر تکرار شودوهرآنچه به دل آرزو داریدبی بهانه ای از آن شما باشد
عالی بودن دان کردم .ممنون

اگه میخای چندتادیگه هم بگم😊

خاطره زایمانم🌷خدا گفت ببرینش جهنم،برگشت و نگاهی به خدا کرد،خدا گفت : نبرینش،او را به بهشت ببرین !فرشتگان سوال کردند چرا ؟جواب آمد:چون اوهنوزبه من امیدواراست!🌷
2706