2737
2734
عنوان

سینمایی کوایدان.الان شبکه نمایش

165 بازدید | 13 پست

ژاپنی‌ه و تو ژانر کمی ترسناک،

اِنّي ما خَلَقْتُ سَمآءً مَبْنِيَّةً، وَلا اَرْضاً مَدْحِيَّةً، وَلا قَمَراً مُنيراً، وَلا شَمْساً مُضِيئَةً، وَلا فَلَكاً يَدُورُ، وَلا بَحْراً يَجْري، وَلا فُلْكاً يَسْري، اِلاّ في مَحَبَّةِ هؤُلاءِ الْخَمْسَةِ الَّذينَ هُمْ تَحْتَ الْكِسآءِ

تازه شروع شد،اپیزود اولشه،اگر دوست دارید ببینید

اِنّي ما خَلَقْتُ سَمآءً مَبْنِيَّةً، وَلا اَرْضاً مَدْحِيَّةً، وَلا قَمَراً مُنيراً، وَلا شَمْساً مُضِيئَةً، وَلا فَلَكاً يَدُورُ، وَلا بَحْراً يَجْري، وَلا فُلْكاً يَسْري، اِلاّ في مَحَبَّةِ هؤُلاءِ الْخَمْسَةِ الَّذينَ هُمْ تَحْتَ الْكِسآءِ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فیلم از چهار داستان کوتاه تشکیل می‌شود که هیچ ارتباط روایی با یکدیگر ندارند.

سیاه گیسو: سامورایی فقیری شغلی در استانی دوردست پیدا می‌کند. او  برای به دست آوردن آن شغل علی‌رغم مخالفت همسرش، از خانه می‌رود و با دختری از طبقه مرفه ازدواج می‌کند. با اینحال خاطره‌ی همسرش را نمی‌تواند فراموش کند. زن جدیدش با او مهربان نیست و آنها نمی‌توانند به زندگی مشترکشان ادامه دهند. مرد به خانه خود نزد همسرش بازمی‌گردد، اما...

زن برفی: دو هیزم‌شکن یکی پیرمرد و دیگری جوانی 18 ساله، در زمستانی  سخت در کلبه‌ای در جنگل گرفتار می‌شوند. در نیمه‌های شب زن برفی به سراغ آنها می‌آید و جان مرد پیر را می‌ستاند. او مرد جوان را زنده می‌گذارد، اما قول می‌گیرد که ماجرای جان سپردن پیرمرد را نباید برای کسی تعریف کند وگرنه زن برفی او را هم خواهد کشت. ده سال بعد مرد جوان که حالا صاحب زن و سه فرزند است، دوباره با زن برفی روبرو می‌شود...

هویچی بدون گوش: هویچی پسر جوان و کوری است که در یک معبد زندگی  می‌کند و در ساز زدن ماهر است. شبی ارواح مردگان جنگهای سالهای دور از او می‌خواهند که برای آنها ساز بزند. این تقاضا چند بار دیگر هم ادامه می‌یابد، اما به توصیه کاهن معبد مقرر می‌شود که جوان از پاسخ به درخواست ارواح سرباز زند...

در فنجان چای: روزی یکی از سربازان محافظ خاندان کاتاگاوا به هنگام  خوردن آب تصویر مرد جوانی را در فنجان خود می‌بیند. شب نیز که او در حال نگهبانی است با روح همان مرد جوان مواجه می‌شود. او به تعبیر خودش با روح درگیر شده و او را زخمی می‌کند. اما با گرفتاری‌های جدید‌تری روبرو می‌شود...

2731
همش شبکه پویاست 😣😣😣

من رو ضبط گذاشتم بعدا با خیال راحت ببینم  

😄😄من جوجه ندارم ولی بخاطر شعر خوندن و شادیش اکثر اوقات میزنم پویا😂

ان شاالله بزودی صاحب فرزند شید

😄😄من جوجه ندارم ولی بخاطر شعر خوندن و شادیش اکثر اوقات میزنم پویا😂

اره وقتی هم پسرم خونه نیست هر شبکه ای میزنم به دلم نمیشینه خاموش میکنم😁😁

در زلف چون کمندش ای دل مپیچ کانجا     سرها بریده بینی بی جرم و بی جنایت...
2738
واااای من عاشق این فیلم بودم

من الان میترسم بچه هام بترسن گذاشتم رو ضبط

چجوری روی صبط گذاشتی به منم یاد میدی

یه فلش زدم به تی وی ضبط کردم ،البته این تاپیک مال خیلی سال پیشه