2726
عنوان

جراحی فیشر

1313 بازدید | 17 پست

سلام سال هاست درگیراین مشکلم به طوری که دستشویی برام یه عذاب میشدتااین سالهاکه زاییده هایی ازمقعدبیرون اومده بودکه دکتربه اوناپولیپ می گفت دیگه راه رفتن هم عذابم شده اینجاتاپیک زدم وگفتم بعدعمل میام وتاپیک می زنم تادوستان مثل خودم ازتجربه ام استفاده کنن دکترنوبت اورژانسی دادوگفت فرداساعت هفت کلینیک باش وازساعت دوازده شب ناشتا من چون توراه بودیم فقط یه ساندویچ خوردم اماشمااگه می تونیدمقوی ترصبح ساعت هفت رفتیم پذیرش کارهاش که انجام شد رفتیم بخش مدارک روتحویل دادیم گفتن بیاین لباس بگیریدخانماصورتی واقایون ابی بعدازتعویض لباس سرم رووصل کردن اون جاش رونمی دونم اسمش انژیوکت باشه یاچیزدیگه یه مچ بندکه مشخصات هم روش بوددست چپ چنددقیقه بعدبااسانسورماسه مریض روبردن بالاوهمراهان باپله اومدن بخش جراحی دمپایی روتعویض کردیم وگفتن اصلاطلا یافلزنداشته باشیدروی تخت باریک عمل خوابیدم سرم وصل شدپرستاریواش گفت شلوار بعددرش اوردالبته روپام ملافه کشیده بودن بعدمتخصص بیهوشی اومدویه ماسک گذاشتن ودیگه یادم نیست کنارتخت دوتاجای پاکه تواتاقای زایمان هست گذاشته بودن برای جراحی حدودنیمساعت جراحی بودوبعدصدای گریه ی یه بچه که لوزه عمل کرده بودوصدای یه اقاکه می گفت خانم نخواب وباکمک خودم روتخت اومدم وگفتن اب میوه بخورتاباادرارموادبیهوشی ازبدنتون خارج بشه یه سری چیزهمم اویزون کرده بودن دنبه وباندوایناکه وقتی جیش می کردی واوناروجذب می کردبعدساعت دوبردنم دستشویی بانده رذوکشبدبه پاهام وصل بودوبعضیهاهم بالاتروصل بودوگفت توتشت اب گرم وبتادین بشین برق هم رفته بودودستشویی گرم ومن هم ضعف گرسنگی حالم بدشدکع خانم پرستارمنوبه تختم برگردوندوپاهام روبالا گذاشت تاحالم جااومدعصرمرخص شدم اماالان هم درددارم موقع دفع گفته حواسم باشه یبوست نشم توتشت اب گرم وبنادین بشینم وداروهام رواستفاده کنم ملین تایکماه استفاده کنم جواب نمونه که رفته ازمایشگاه هم که اومدببرم نشونش بدم

بهترین ادمهای زندگی همانهایی هستندکه وقتی کنارشان می نشینی چایی ات سردمی شودودلت گرم

همه رویکجانوشتم به قولم هم عمل کردم چون خودم ازتابستون پارسال تاالان دس دس کرده بودم چون می ترسیدم واطلاعاتی نداشتم گفتم این خاطره روبنویسم شایدبه دردکسی بخوره

بهترین ادمهای زندگی همانهایی هستندکه وقتی کنارشان می نشینی چایی ات سردمی شودودلت گرم
همه رویکجانوشتم به قولم هم عمل کردم چون خودم ازتابستون پارسال تاالان دس دس کرده بودم چون می ترسیدم و ...

من ده ساله هموروییددارم حدودیکساله فیشردارم امانمیتونم عمل کنم چون باردارم:-(بعدشم که بایدبچه شیربدم.گفتم بچم ازابگل دربیادبرم عمل کنم خیلی عذاب اوره:-(

سرم بالاست چون بالا سرم خداست👑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ده ساله هموروییددارم حدودیکساله فیشردارم امانمیتونم عمل کنم چون باردارم:-(بعدشم که بایدبچه شیربدم ...

واقعاعذابه منم خیلی دردکشیدم الان هم درددارم مخصوصاموقع دفع ولی امیددارم که بهتربشم

2728
واقعاعذابه منم خیلی دردکشیدم الان هم درددارم مخصوصاموقع دفع ولی امیددارم که بهتربشم

اره بهترمیشی مطمئن باش فقط نبایدیبوست بشی چون برات بده.من بزورمایعات وانگورهندوانه وروغن زیتون شکمموکار میندازم.

سرم بالاست چون بالا سرم خداست👑

منم فیشر دارم ولی دارو استفاده کردم خداروشکر خیلی بهترم من فقط خونریزی یه مقداری داشتم موقع دفع و دردم خیلی کم پماد بهم داد گفت داخل تشت اب گرم بشینم اینا جواب نمیده؟ چرا لیزر نکردی راحت تر بود که

منم فیشر دارم ولی دارو استفاده کردم خداروشکر خیلی بهترم من فقط خونریزی یه مقداری داشتم موقع دفع و در ...

دکترچیزی درموردلیزرنگفت جراح هم سن وسال دارهست چیزی حدودبیست سال هست که جراحی می کنه

دکترچیزی درموردلیزرنگفت جراح هم سن وسال دارهست چیزی حدودبیست سال هست که جراحی می کنه

اخه میدونی جراحی به روش سنتی خیلی اذیت میشه طرف ولی لیزر سرپاییه بدون بیهوشی دیگه پانسمانو اینجور چیزا نداره

به نظرت دارو جواب نمیده کلا باید جراحی شه؟ 

من سالهاست گرفتارشم تااین اواخرپولیپهاکل مقعدروگرفته بودن وچاره ای جزجراحی نبود

نه شهرستان عمل کردم وتخصصشون جراحی عمومی هست

چرا این مشکل پیش میاد؟؟

انشالله همتون خوب بشین😍😍😍😍

چالش پاییزی بامدادخمار🍁🍁🍁🍁🍁وزن شروع 60450     وزن پایان چالش 56
چرا این مشکل پیش میاد؟؟ انشالله همتون خوب بشین😍😍😍😍

من براثرزایمان اول هرچندسزاورژانسی شدم ویبوست بعدش اگه اون زمان هم نی نی سایت روداشتم شایدامروزاینجورنبود😅

من ده ساله هموروییددارم حدودیکساله فیشردارم امانمیتونم عمل کنم چون باردارم:-(بعدشم که بایدبچه شیربدم ...

عزیزم الان دیگه هموروئید و فیشر با لیزر درمان میشه تو بیست دقیقه برو پیش دکتر معتمدی خیلی خوبه من خودم لیزر کردم اینم شمارشه زنگ بزن مشاوره میدن ۰۹۱۰۶۸۶۵۷۸۲

2706