2733
2734

من تازگیا بچه دومم به دنیا اومد شیش ماهشه اصلا هرچقد صب تا شب کار میکنم تموم نمیشه دیگه کارام انگار طلسم شده .خسته ام 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من بچه ندارم..وقت آزادم زیاده به همین خاطر همیشه خونم مرتبه..مثلا امروز یه راهروی بلند و کف آشپزخونه که بزرگم هست با جوهرنمک و پودر شستم..حسابی تمیز شد..ولی خدایی بیشتر به این خاطر بود که سرگرم شم..ولی واقعا به بچه سخته..حق دارید

من نمیذارم کارم بمونه.بجه کوچیکم دارم.هر روز دسشویی و میشورم صبحا‌.

وقتی نی نیم خابه کارامو میکنم نمیگیرم بخوابم.ظرفارو همون لحظه میشورم.لباس درمیاریم پرت نمیکنیم که بعدا بخوام جم کنم.صبا تخت و مرتب میکنم.نهار شامم فکرشو از روز قبل میکنم.

خرید هم هرچی بخوام روزای آخرهفته لیست میکنم میدم همسرم میخره نیازی نباشه بیرون برم.در کل اگه نذاری نامرتب بشه نیازی به همش خم و راست شدن نیست

اللهم صلی علی محمد وآل محمد
من بچه ندارم..وقت آزادم زیاده به همین خاطر همیشه خونم مرتبه..مثلا امروز یه راهروی بلند و کف آشپزخونه ...

منم پنج سال بدون. بچه زندگی کردم الان که فکرشو میکنم خدایی خیلی کیف میکردم اونموقع ها

2738

من کل خونه رو تو ۲ ساعت انجام میدم ی جارو برقی دستمال دستشویی  دستمال کردن و مبلا  و گاز دستمال کردن کابینت  تازه وسطاش غذا هم میدرستم 😊😊

واسه پرو فایلم ریپلای نکنید عوض نمیشه حتی شما  😤😤🤨🤨

خدا به من کمک کنه دو تایم سرکارم خونه داری و شوهر داری و بچه داری هم همیشه هست

نی نی دومم تو راهه.از الان وحشت کردم😲🤤

خدایا همه نی نی هارو سالم برسون تو بغل مادرشون و دامن همه منتظران رو سبز کن🌷

من ۴ ماهه عروسی کردم تازه دارم نگاه میکنم ببینم مامانم چی همرام کرده همشو نظم بدم...یه عالمه کار هست..هفته ها طول میکشه!!دارم خیلی عمقی تمیز میکنم 

خداوندا بخشش تو دامنه آرزوهایم را گسترانده....امام سجاد(ع)