2726
88 تومن

جدی دیجی کالا ۶۳ زده البته من یه بار مارک برژوا از دیجی گرفتم خشک بود 

ریمل و باید خودت بری تست کنی بخری 

مبارکت باشه

ریمل بیو هم خوبه امتحان کردی ؟

دوست عزیز وقتی من توی قسمت تبادل نظر ،نظر میدم تا وقتی مخالف قوانین سایت نباشه کسی حق اعتراض نداره!!!چون اسمش تبادله نظره! من نظرم و میگم، چه بد ،چه غلط یا خوب و درست!!!من نمیتونم نظرمو طبق استانداردای تو بیان کنم و اگر فکر میکنی کامنت من صحیح نیست به راحتی میتونی جواب ندی یا گزارش بزنی...لازم به جنگ و جدل نیست
خواستم فضولام رو پیدا کنم که خدا روشکر یکیش پیدا شد.  از قصد زدم ببینم کی اینقد فضوله خخخخخ

😂 😂 😂 باشه، من فضول. اما شما هم خیلی ندیده بازی درآوردی. 

موفق باشی 

مستم کن و از هر دو جهانم بستان... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خواستم تجربم رو بگم که الکی نرند ریمل پول بدن. چون خودم اینقد پول ریمل دادم از هر برندی که حسته شدم. ...

ممنون عزیزم 

منم خیلی پول ریمل میدم ولی خوب نیستن 

مژهامو به هم میچسبونن

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
ببین مزه های من کم و بی حالتن اینو زدم قشنگ مرتب میکنه ولی حجم دهی میگن داره ک من ندیدم ! بلندم میکن ...

ممنون عزیزم

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
حالا اسنس با تاثیر مژه مصنوعی رو میخوام بخرم ببینم اون چجوریه

نگفتی بیو ارتشی استفاده کردی ؟

اگه آره با ایزادورا چه فرقی میکنه کدوم بهتره

دوست عزیز وقتی من توی قسمت تبادل نظر ،نظر میدم تا وقتی مخالف قوانین سایت نباشه کسی حق اعتراض نداره!!!چون اسمش تبادله نظره! من نظرم و میگم، چه بد ،چه غلط یا خوب و درست!!!من نمیتونم نظرمو طبق استانداردای تو بیان کنم و اگر فکر میکنی کامنت من صحیح نیست به راحتی میتونی جواب ندی یا گزارش بزنی...لازم به جنگ و جدل نیست

سلام من نماینده محصولات فوراور آمریکا هستم یک برند کاملا ارگانیک که انواع محصولات مراقبت پوستی داره و انواع مکمل و ویتامین که کاملا ارگانیک و بدون عوارض خانم های که زیبایی را دوست دارن و دنبال برند عالی برا پوست و مکمل های خوشکل کننده ارگانیک و بدون عوارض هستن این برند عالیه اگ مشکل هزینه ندارید و فقط برند عالی بدون عوارض و تاثیر عالی میخواید واتساپ در خدمتتون هستم 09010183025 اینم پیج اینستگرام ببینید متوجه میشید چه برند عالی هست @foreverlivingesfahan7