2726
عنوان

سونوگرافي چند بار؟؟؟

192 بازدید | 16 پست

دوستان من ٢٥ هفتمه اخرين بار هفته ١٦ رفتم كه گف پسره

قبل اينم هفته ١٣ رفته بودم اونم گفته بود پسره

حالا دوماهه كه سونو نرفتم به نظرتون شروع كنم سيسموني بخرم يا امكان داره جنسيت تغيير كنه؟؟؟

سونوي بعدي هفته٢٧ هست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم میخام بخرم شوهرم میگه اگه اشتباه کرده باشن چی گفتم میخرم اشتباه هم شد همینا استفاده میکنم دیگه.رنگ خنثی بخر مثلا نارنجی

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 
هاني ني ني شما چيه

پسره

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 
امسال همه پسر دارن ن ن 

فدات اره فک کنم خیلی پسر بیشتره.خدا همشون رو برا مامان باباها حفظ کنه

2706