2726

همكارم كه يه اقا هست امروز مچ خانومش رو گرفته البته از اونجايي كه من خيلي وقته اينجا كار ميكنم بو ديدم حالش خيلي بده و نميتونه كار كنه علتش رو سوال كردم اونم انقدر دلش پر بود كه بي هيچ چون و چرايي ماجرا رو گفت.

صبح امروز اتفاقي رفته سراغ گوشي خانومش و ديده با يه اقا چت ميكرده خيلي وقته و خرفاي مثبت١٨هم زدن.خيلي ناراحت شده.ميكه حيف كه يه دختر داريم وگرنه...

حالا من نميدونم چي بهش بكم فقط كفتم زود قضاوت نكن و برو مشاوره.

تا اين ساعتم چيزي به خانومش نكفته ميكه ميخام ببينم اين اقاهه كيه و برم سراغش.

البته اينك بكم از وقتي من همكارشم با خانومش مشكل داشتم و سرد بودن باهم اما اوضاع ماليشون خيلي خوبه و چيزي براي خانومش كم نذاشته فقط خانومش اخلاق نداشت بعضي وقتا كه تعريف ميكرد.بنظرتون من چي بگم كه راهنمايي اشتباه نباشه،؟هرچند واقعا به من ربطي ندازه ولي دلم ميسوزه 😔😔

یک روزی که خوشحال تر بودم می آیم و می نویسم کهاين نیز بگذرد مثل همیشه که همه چیز گذشته است

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم برات متاسفم خیلي سطح پایینی

نميدونم چي اذيتت كرده انقدر...اما واقعا يه تجديد نظري تو رفتار و برخوردت بكن.كسي مستقيم به شما نكفت بي كلاس پس دليلي نداره انقدر عصبي باشي

یک روزی که خوشحال تر بودم می آیم و می نویسم کهاين نیز بگذرد مثل همیشه که همه چیز گذشته است
نميدونم چي اذيتت كرده انقدر...اما واقعا يه تجديد نظري تو رفتار و برخوردت بكن.كسي مستقيم به شما نكفت ...

ببین عزیزم شما وقتی میای به همه اعضای نی نی سایت میگی بی کلاس به خاطر محتوای تاپیکشون باید اول در نظر بگیری که اینجا نی نی سایته مسلما بیشتر تاپیک ها مخصوص مادران هستش.وقتی برمیگردی میگی سطح سایت پایینه به خاطر اینکه اکثرا در مورد بچه دار شدن و اینجور مسایل صحبت میکنن به خیلیا ممکنه بر بخوره..کما اینکه 90 درصد تاپیک های خودت در مورد همین مسائله.. درواقع اینه که داره منو اذیت میکنه.

یه خانمی بود توی این سایت به اسم ثمین نمیدونم یادت هستش یا نه اونم دقیقا همین کارو کرد یه روز اومد به تمام خانمها توهین کرد و خیلی ادعای فمنیست بودن داشت ولی اخرش مشخص شد که خودش جزو کسانی بوده که نافرم توسری خور بوده...برداشت منم از تاپیک قبلی شما همینه

******گرنگهدارمنآناستکهمنمیدانم.شیشهرادربغلسنگنگهمیدارد********
ببین عزیزم شما وقتی میای به همه اعضای نی نی سایت میگی بی کلاس به خاطر محتوای تاپیکشون باید اول در نظ ...

اگه شما با دقت خونده باشي من اشاره اي به همه اعضا نكردم و فقط كفتم اكثرشون در ضمن پستها و تاپيكهاي من همه درد و دل هست نه خرفاي خاله زنكي