2737
2734
سلام دریا جون من اوایلش عادت ماهانه ام نامنظم میشد مثلا از ۵روز عقب افتادن شروع شد  ۳ماه بعدش ...

الان چی میخوری منظورم دارو

روز تولد انسانها در هیچ تقویمی یافت نمیشود ، چرا که فقط
در قلب کسانی است که به آنها عشق میورزیم . . .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم از 13 ساله پریود شدم از چند روز عقب انداختن شروع شد تا بیشتر شد زمان عقب انداختنش. از 23 تا 25 سالگی هم سالی یکی دوبار بی دارو پریود میشدم و بقیش با امپول و قرص تهش هم قطع شد و با دارو نشد و صورتم وحشتناک جوش زد و داغ می شدم و علایم خاص داشتم . ازمایش دادم توی 25 سالگی و فهمیدم یائسگی زودرس دارم اونم با ذخیره تخمدان کمتر از 1 دهم!! بهم گفتن بعد ازدواج اگه سالم بودی فقط اهدایی. الانم تازه نامزد کردم بعد ازدواج میرم دوباره ازمایش و ... اقدام شاید فرجی شد اصلا دلم با اهدایی نیس  

2731
منم از 13 ساله پریود شدم از چند روز عقب انداختن شروع شد تا بیشتر شد زمان عقب انداختنش. از 23 تا 25 س ...

دوست گلم ممسی جون .منم مثل تو بودم ۴۰ ساله م هست و تازه ازدواج کردم‌پارسال ۳ بار آزمایش دادم و همش هورمون اف اس اچ بالای ۴۰ و حتی تا ۹۷ بود و تخمدانام کوچیک شده بود پیش چند تا فوق تخصص زنان رفتم دکتر یونسی هم رفتم تا نگاه کرد گفت یائسه شدی و اصلا نمیتونی بچه دار بشی فقط تخمک اهدایی بیمارستان صارمم رفتم گفتن فقط تخمک اهدایی .. amh منم حدود ۱ دهم بود . از طریق یکی از اقوام یک دکتر تو تبریز بهم معرفی شد.طب سنتی .رفتم پیشش اصلا نا امیدم نکرد خیلی راحت گفت خوب میشی باید اول تقویت بشی بعد روند درمانت ثابت میشه. از تیرماه تا آبان داروهاشو دقیق استفاده کردم و ی رژیم خیلی ساده باید و نباید برای مزاجم داد. داروهاش خمش گیاهی بود دو جلسه زالو درمانی و دو جلسه حجامت عام و کمر گفت انجام بدم و هر شب روغن مالی شکم و بادکش تخمدان .آبان رفتم آزمایش و سونو دادم .اف اس اچم شده ۸ و خیلی نورمال و بعد حدود ۷ماه پریودشدم خیلی طبیعی . حتی چند سال بود تخمدانام اصلا فولیکول تولید نمیکرد ولی سونو دادم دو تا فولیکول ۸ داشتم که دکتر گفت باید تقویت بشه و تا آخر سال اقدام به بارداری کن . البته من باحرفای این دکتر روحیه گرفتم و داروهاش اصلا اذیتم نمیکرد.فقط باید دکتر روحیه بده و خودت باورت بشه که خوب میشی و به خدا ایمان داشته باشی . اسمم دکترمم دکتر محمد زاهدنیا هست سرچ کنی میاد 

2738

سلام دوستان میشه بهم روحیه بدید😔یکسال ونیم که پریودم نامنظم شده یعنی هر40روز یابعضی اوقات سروقت وماه به ماه یا گاهی خیلی طولانی تر تاپری بشم، جدیداهم گرگرفتگی روتجربه کردم وعلایم های دیگه روهم دارم سونودادم میگه تخمدان هام کوچیک شده یکی 26اون یکی15همورزازمایش ذخیره تخمدان ندادم، 38سالم ویه بچه دارم وقسط بارداری داشتم، هم ازنازایی میترسم وهم ازاین که سلامتم به خطرمیفته، توسینه ام هم توده هیپواکو وکیست دارم میترسم ونگرانم نشه یائسگی رو درمان کرد😭😭😭😭😭