2726

سلام، من یه راهنمایی میخواستم، برای سونوگرافی انومالی میخوام برم، دکتر سونوگرافی خودم رفته مرخصی، زنگ زدم مطب دکتر خودم، گفت برو پیش دکتر صدری، شمارش روی گویاست، شمارشو کسی داره؟ قیمتش چطوره؟ شوهرم م راه میده؟ میگن چند نفر چند نفر میفرسته؟ خیلی طول می کشه تا نوبت مون شه؟

تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش، خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید، خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
همینجوری بدون نوبت میشه رفت؟

وقت نمیده، همین طوری باید بری

هیچ کس اطلاعات نداشت بده 

تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش، خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید، خدایا شکرت
منم هفته ی دیگه می‌خوام برم، فهمیدی به منم بگو. شمارش گویای اپراتورشم جواب نمی‌ده.  همراه هم‌ ...

فردا می رم ببینم چی میشه

دكتر صدري تلفني وقت نميده ٧ و نيم ٨ صبح اونجا باشي نسخه رو ميگيره و دو سه ساعت بعد نوبتت ميشه،كارش هم عاليهههههههههههه

كسي سوال ميكند، به خاطر چه زنده اي؟...و من براي زندگي تو را بهانه ميكنم❤️

تاكيد هم بكنين خود دكتر صدري انجام بده سونو رو،چون دوتا دكتر ديگه هم هستن اونجا،صدري يكي يكي صدا ميزنه،همراه هم راه ميده سي دي هم ميده

كسي سوال ميكند، به خاطر چه زنده اي؟...و من براي زندگي تو را بهانه ميكنم❤️
رفتید؟ چقدر شد هزینه؟ نی نی چطور بود؟

سلام، ساعت 8 صبح رفتم، ساعت 12: 45 نوبتم شد، سه نوبت انتظار داشت، یه بخش تو پذیرش، یه بخش پشت اتاق دکتر، یه بخش توی اتاق دکتر، دو سه نفر میزن تو، یکی یکی سونو میشن

دکتر سرش شلوغ بود

جواب سوال اصلا نمیده، توضیح نمیده، فقط کارش رو میکنه

وسط سونوگرافی بهش زنگ زدن، از ده دقیقه پنج دقیقه هم با تلفن صحبت کرد،مطب بسیار شلوغ، گرم و پذیرایی نداشت ، حتما باخودتون خوراکی ببرید

350 تومن سونوگرافی انومالی تو هفته 18 ام شد

کلا توصیه نمیکنم به کسی، چون فقط اسم در کرده وگرنه هیچ چیز خاص دیگه ای نداره

سلام، ساعت 8 صبح رفتم، ساعت 12: 45 نوبتم شد، سه نوبت انتظار داشت، یه بخش تو پذیرش، یه بخش پشت اتاق د ...

چند دقیقه چک کرد همه چی رو ؟؟ کامل توضیح میداد؟: همسرتم اومد تو؟؟ جنسیتو گفت؟

مینا قری هستم
چند دقیقه چک کرد همه چی رو ؟؟ کامل توضیح میداد؟: همسرتم اومد تو؟؟ جنسیتو گفت؟

کلا ده دقیقه، که پنج دقیقه با تلفن حرف زد

هیچ توضیحی نداد، گفت تو برگه جواب نوشته، همسرم اومد تو ولی خوشش نیومد، جنسیت رو هم گفت

من سونوگرافی نانو می رم دکتر مدنی تو میدون رسالت، نیم ساعت وقت میزاره، توضیح میده، انگشت دست و پاشم نشون میده، 169 تومن میشه

بخاطر مرخصی بودن دکتر  سونوگرافیم رفتم صدری

2706