2733
2734
عنوان

با قانون جذب میشه یکی بمیره

5078 بازدید | 19 پست

مثلا هی به مرگ طرف فکر کنه اون میمیره؟

یا مثلا میشه هی بخوای یکی موهاش بریزه کچل بشه

کچل میشه؟

بنظرم قانون جذب برای موارد کوچیکه شخصی شدنیه 

مثلا من یکی رو قبول داشتم کلا تو فامیل با وقار و اندکی افاده ای بود به ندرت پیش میامد از کسی خوشش بیاد تعریف کنه

من همش دوستداشتم این از من تعریف کنه یه مدت تو دفترم مینوشتم خخخ نخندینا

بعد درکمال تعجبم یه مجلسی همین خانوم پیش دیگران از من تعریف کرد ذوق کرده بودم خخخ اما خودمو باوقار گرفتم گفتم ممنون چشاتون قشنگ میبینه خخخ تو دلم بالا پایین میپریدم

از خاطرات جذبی تون بگین

فک کن همه با قانون جذب مادرشوهراشونو می کشتن😆😆😆

اون وقت هیچ مادرشوهری تو جهان نمیموند

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا تصور من از شوهر و خانواده اش همونی بود که الان شد, اینقدر دلم میخاست شوهرم آدم صبور و آرومی باشه که تا اومد خواستگاری خواهرم گفت این همونی هست که همیشه میگفتی,آروم و صبور 

2728

من یه ساندویچ ساز جذب کردم اخه من عاشق این چیزام ولی مامانم میگفت چیه به دردنمیخوره کاربردی نیست اخرش یه نفر برامون هدیه اورد یه بارهم تویه قرعه کشی جذب کردم که اون ماه به اسمم دربیاد و دراومددیگه جذب موفقی نداشتم😂

زمان طر.حم یه تصادفی آوردن که متاسفانه فوت کرد. راننده بود

خانوادش میگفتن این همش میگفته نکنه من توی فلان جاده با کامیون تصادف کنم و بمیرم!

دقیقا تو همون جاده این اتفاق براش افتاد.

انقد بهش فکر کرد و دربارش حرف زد که به وقوع پیوست!

...

من که از قانون جذب همین یه دونه که معلم میخواس صدا کنه پا تخته تو دلم میگفتم الانه که منو صدا کنه همیشه جواب میداد...😅😞😀😶

آنانکه گذشته را به خاطر نمي آورند محکوم به تکرار آنند . سانتايانا
2738
دقیقا تصور من از شوهر و خانواده اش همونی بود که الان شد, اینقدر دلم میخاست شوهرم آدم صبور و آرومی با ...

خداروشکر

منم شوهر آروم صبور میخواستم هی تو دفترم مینوشتم و بابتش شکر میکردم

اما ظاهرش فقط آروم یک اخلاقی داره ...یبار داداشم گفت اینو ببین نگاش کنی میگی بزن تو سرش نونشو بگیر این اداها رو از کجا درمیاره خخخ

اینم خاطره جذبی ناموفق من

زمان طر.حم یه تصادفی آوردن که متاسفانه فوت کرد. راننده بود خانوادش میگفتن این همش میگفته نکنه من تو ...

پزشک هستین شما عزیزم؟

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
دیگه اینکه خودم خیلی با جذب به موفقیت‌های بزرگ و شیرینی رسیدم😍 تاپیک کاملشو زدم توضیح دادم. این م ...

خوش بحالت

رازت چیه یادمون بده

یا مثلا چه چیزایی جذب کردی ببینم چقدر بزرگن

2706