2726
عنوان

بچه ها رفتم سونوگرافی .فولیکولم ۲۱بود اندازش

| مشاهده متن کامل بحث + 301 بازدید | 34 پست

عزیزم دخترها از بعد از بلوغ ماهی یه دونه فولیکول از تخمدانشون ازاد میشه و اگه باردار بشن که میشه تخم بقیه ی ماجراها.اگرم نه مجرد باشن یا جلوگیری کنن که سرموقع اش هرماه خودش دفع میشه.این روند تا یائسگیشون ادامه داره...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

آخه واسه اندازه فولیکول، من سونو واژینال انجام دادم ...از  وسیله استفاده کرد  

《ما همه بشر بودیم تا اینکه نژاد ارتباطمان را برید!!مذهب از یکدیگرجدایمان ساخت!!سیاست بین مان دیوار کشید!!وثروت! از ما طبقه ساخت!!》
اگه وقتای دیگه باشه چی میشه؟ ببخشید من اطلاعاتم ضعیفه. کلا بعد ازپریود تخمک ازاد میکنیم؟ فولیکول ...

الان این فولیکول تو تخمکه تا چندساعت دیگه یا فردا پس فردا ازاد میشه میره تو لوله بعدم تو رحم میمونه اگه اسپرم بود که بچه میشه اگه نه دیواره رحم میریزه پایین و پریود میشی......بعد دوباره همین روند تکرار میشه

💖
چه وسیله ای ؟ واژن نبود. شکم و کلیه و مجاری اداری بود. خیلی پایین نرفت.

عزیزم حتما سونو واژینال نبوده....احتمالا سونو مانیتورینگ بوده ..اون سونو ست که باید اونقد اب بخوری تا بترکی منم انجام دادم.....فولیکول همون تخمکه که هنوز بالغ نشده وقتی بالغ بشه و بزرگتر آزاد میشه نگرانی نداره  

《ما همه بشر بودیم تا اینکه نژاد ارتباطمان را برید!!مذهب از یکدیگرجدایمان ساخت!!سیاست بین مان دیوار کشید!!وثروت! از ما طبقه ساخت!!》
الان این فولیکول تو تخمکه تا چندساعت دیگه یا فردا پس فردا ازاد میشه میره تو لوله بعدم تو رحم میمونه ...

ببخشید من الان ۶روزه ازپریودم گذشته.

باید ۲۰روز دیگه پریود بشم.

چون دکترم گفته جواب سونو رو بیار حوصله ندارم دوباره برم. مطبش شلوغه.

عزیزم حتما سونو واژینال نبوده....احتمالا سونو مانیتورینگ بوده ..اون سونو ست که باید اونقد اب بخوری ت ...

اره تومانیتور میدید.

ولی من خارش مقعد داشتم.

دکترم برام سونورحم نوشت.

مثانم پربود.

اره تومانیتور میدید. ولی من خارش مقعد داشتم. دکترم برام سونورحم نوشت. مثانم پربود.

خوب شاید عفونت جزئی داشتی واسه همین بررسی کرده آخه همه اون دم و دستگاها نزدیک همن عزیزم  

2706