2737
2734

نمیخوام درگیر دوادرمون شم..تو خونواده هامون مشکل ناباروری نداریم.خودمونم مشکلی نداریم .نه ماه شده تو اقدامیم .شوهرم عااشق بچست .و مطمان بچه خیلیییی می‌تونه زندگیمونوو تغییر بده ولی الکی ب شوهرم میگم من زیاد دوست ندارم بچه دارشیم😩ولی نمیشه نمی‌دونم چکار کنم .الآنم پری هستم.افسرده شدم.تو هیچی این زندگی یچیز راحت نداشتیم .بریدم ..چیکار کردین باردار شدین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

چکاب کامل رفتی?من یه سال قبلش چکاب رفتم دوتاشیش ماه مشکلاتمو برطرف کردم سونوی رحم هم رفتم بعضی وقتا شده مشکل کمبود ویتامین باشه ها به خصوص مردا.البته یه سال طبیعیه ان شالله میشی ولی باید تحت نظریه متخصص باشی خودش مشکلتونو پیدا میکنه 

خداجونی مچکرم که یه نی نی گذاشتی تودلم خودت هواشو داشته باش😍😍😍

عزیزم درکت میکنم.منم هر بار پریود میشمروزاول غم عالم ب دلم میشینه نا امید و افسرده میشم اماباز خودموجم میکنم امیدت ب خدا باشه...بعد هم ذهنت ک خیلی درگیر بچه نکن ...زندگیتوکن...ب همسرت خوش باش...سفر برو...ورزش کن...خودتوهمسرت و تقویت کن بچه هم ب وقتش میاد...در ضمن پیاز درمانی شنیدم براخیلی ها خوب بوده من فعلا انجام ندادم

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد
2706