2737
2734
عنوان

بعد از کتک از شوهر چه عکس االعملی نشون دادید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2787 بازدید | 58 پست

ولی استارتر جان اگر شوهرت از خانوادت حساب میبره تامیتونی این قضیه رو باهاشون مطرح نکن تا ترس شوهرت نریزه چون ممکنه مثل قهر کردنات براش عادی بشه؛اگر پدر شوهر منطقی و عاقلی داری باهاش صحبت کن ازش کمک بخواه و بگو در صورت تکرار خانوادتو مطلع میکنی؛بالاخره یه نفوذی رو پسرشون دارن دیگه

🙇خدایا همینجوری یهویی شکرت 🙏

حالا اینجا هیچکس کتک نخورده همه اونایی هم که کتک میخورن منم و استارتر ☹️☹️☹️

توروخدا برای سالم بدنیا اومدن نی نیم صلوات بفرستین سه تا سقط خود به خودی داشتم دعا کنین این بارداریم خوب پیش بره ممنون دوستان گلم🙏🏻🙏🏻🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط اونجا ک دعوا اوج داره میگیره ساکت شو بزار هر چی خواست بگه شوهر منم عصبی اگ ادامه بدم ول نمیکنه تازه بچه دار هم نشو تا تکلیفت مشخص نشده اینو دارم از ته دل میگم بخدا اگ آدم درستی نیست نمیگم جدا شو روش کار کن اگ درست شد بچه دار شو وگرنه الکی زندگی خودتو تباه نکن از روی تجربه میگم آدمی ک دست رو زنش بلند میکنه از سگ پست تره 

2731

من کتک نخوردم اما اگه بزنه خیلی بدتر میزنمش زورمم نرسه وقتی خوابید با تابه ای چوبی چیزی حسابی ادبش میکنم

که از خوابیدنم بترسه 

شمام یا برو پزشک قانونی دیه بگیر یا بزنش

البته نظر منه

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design

من اگه روزی کتک بخورم ک قطعا میزنم لهش میکنم حتی اگر بیشتر من بخورم بعدشم جمع میکنم میرم خونه بابام😠

همیشه اولین ها خیلی مهمه اگه دفعه اول میترسوندیش دیگه میشد دفعه اخرش

بگذار امیدواری در سیاه ترین روز ها،هنرِ تو باشد🌱
حالا اینجا هیچکس کتک نخورده همه اونایی هم که کتک میخورن منم و استارتر ☹️☹️☹️

خب گلم شاید اونا که خوردن افلاینن

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
2738

منو یه بار تو دعوا سیلی زد بعدش ک اومد منت کشی گفتم باید بزنمت بعد اشتی میکنم گف باشه منم چنان کوبیدم تو صورتش تو سفیدی چشمش خون افتاده بود بعده اونم بازم تکرار شدا ولی الان میدونه بزنه تا نخوره کوتاه نمیام

مرا هزار امید هست...و هر هزار امید تویی...

من کتک نخوردم ولی یبار تو دعوا زدم تو گوش شوهرم اونم به بابام گفت 

بابامم ادبم کرد دیگه غلط بکنم از اینکارا بکنم 

به نظرم به باباش بگو بلده چطوری ادبش کنه

تیکر تولد دو سالگی دختر عزیزمه😍😍😍
میگیرم میزنمش اگه باز تکرار کرد به خانواده ام میگم داداشم بیاد حالش بگیره فکر نکنه بی کس و کارم

عزیزم عین اتفاقایی که برا تو افتاده برا منم افتاده

بهترین کاری که کردم تا حد ممکن از این جور کتک کاریها جلوگیری کردم این بوده که دگ تو دعواها وقتی می بینم اوضاع خیته و داره کار به کتک کاری میکشه سکوت میکنم و دگ جوابشو نمیدم و وقتی اروم شد یه جوری با زبون نرم کاری میکنم که ازم معذرت خواهی کنه یا لااقل از بحث کردن پشیمون بشه

من با گفتن به خانوادت کاملا مخالم من خانوادم اصن از کتک کاریمون خبر ندارن به چند علت

1 روشون بهم باز  میشه 

2 با خانوادت لج میکنه و تو هم نمیذاره بری پیششون

یا در مناسبتی باهاشون بری

3 یه مثلی هست میگه زن وشوهر دعوا کنند ابلهان باور کنن

شما بعد دعوا رابطتون خوب میشه اما در ذهن خانوادت میمونه و رابطشون مثه قبل خوب نمیشه

کلید این کار دسته خودته

نباید بزاری کار به کتک کاری بکشه سکوت بهتر از کتک خوردنه ودرضمن با این جور دعواها رابطتونم سرد میشه

وقتی حرف از صداقت شد (صدا) قطع شد😯😯😯😤
عزیزم عین اتفاقایی که برا تو افتاده برا منم افتاده بهترین کاری که کردم تا حد ممکن از این جور کتک کا ...

گلم من تاحالا کتک نخوردم 

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺
2706