2733
2734
عنوان

باقانون جذب مگه ممکنه همچین چیزی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1173 بازدید | 67 پست
مثلا باید هی با خودت بگی چقد شوهرم خوبه ؟؟؟ حتی موقع دلخوری؟😕

😂😂اره،من یدوست داشتم یکی نظرش بهم جلب شه هی به خودم تلقین کردم نظرش که جلب شد من دفع شدم😂😁😂😁

و فرزندم🚼:تو حاصل یک فریب کوچک از سوی پدرت در شب قدری بودی که من ،مادرت خوردم💏 💑 !!! من😓 , پدرت😂👻 ,خودت💃💃, تو حاصل یک تصمیم کبری در یک لحظه بودی😂😂....لامصب شوخی شوخی جدی شدی😻😹 ،خدا دید ما دم به تله نمیدیم خودش دممون رو گذاشت لای تله😂 سرنوشتمون رو زودتر از موعد مهر کرد 😄😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چطوریه؟

دفتر 40 برگ برمیداری هدفتو به صورت یه خط و جمله واصح و روشن مینویسی مثلا میخوای ماشین بخری من خودم 206 میخوام میگی من یه 206 البالویی دارم مثل مشق هی این جمله رو مینویسی تا 5 شب هر شب قبل خواب باید بنویسی تا 5 شب باید دفترت پر شده باشه

اومدن تو قشنگ ترین مزد صبوریه
2731
به هرچی معتقد باشی ازش جواب می گیری،من از طریق این قانون فرد موردنظرمو با ریزترین جزئیاتی که نوشته ب ...

واقعا؟ حتی ظاهرش؟ دخترخاله ی من راجع به این موضوع حرف میزد میشه یه کم بیشتربگین ؟ ممنون

چه شب هامنوآسمان تادم صبح سرودیم نم نم: تورادوست دارم
2738
دفتر 40 برگ برمیداری هدفتو به صورت یه خط و جمله واصح و روشن مینویسی مثلا میخوای ماشین بخری من خودم 2 ...

چه جالب،من نمینوشتم هی تکرار میکردم تو ذهنم

و فرزندم🚼:تو حاصل یک فریب کوچک از سوی پدرت در شب قدری بودی که من ،مادرت خوردم💏 💑 !!! من😓 , پدرت😂👻 ,خودت💃💃, تو حاصل یک تصمیم کبری در یک لحظه بودی😂😂....لامصب شوخی شوخی جدی شدی😻😹 ،خدا دید ما دم به تله نمیدیم خودش دممون رو گذاشت لای تله😂 سرنوشتمون رو زودتر از موعد مهر کرد 😄😄
منبع اين حرفتون رو ميگيد لطفا

منبع خاصی ندارم براش ولی اینکه فقط بشینی فکر کنی تا یه چیز اتفاق بیفته، اون چیز اتفاق نمیافته، باید براش تلاشم بکنی.

جای کتاب راز، کتاب اثر مرکب رو بخونید.

اگر نفرت شما می توانست به الکتریسیته تبدیل شود تمام جهان را روشن می ساخت. نیکلا تسلا
مکتوب بیشتر اثر میزاره

برم امتحان کنم 😹😹اگه جواب داد بستنی دعوت من 

2706