2737
2739
عنوان

فاصله سنی بچه ها چقد باشه خوبه؟؟؟؟؟ بچه دارااا

| مشاهده متن کامل بحث + 923 بازدید | 119 پست
اگه هوای همه روداره وروزی رسونه پس اینهمه بچه که ول خیابون هستن طفلی ها چی؟خدا روزی رومیرسونه درست و ...

خدا یه قضا قدری هم داره.

خدا ب پدری ک سایه ش رو سر زن و بچه ش هست و کار میکنه و روزی حلال درمیاره میرسونه نه ب کسی ک بچه هاشو ول کرده تو کوچه خیابون...اینا خیلی با وضع شما ک دوتاماشین و... دارید فاصله دارن

این بچه ها از اول ک اینجوری نبودن.

شما با این وضعی ک گفتید ۱۵تابیارید کمه😉😉

شوخی میکنم.

من پدربزرگم ۸تادختر داشت ۳تاپسر خداشاهده همشونو هم جاهاز داد کارشم بنده خدا مسافرکشی و... اینا بود.هنوزم ک هنوزه با موهای سفیدش داره کار میکنه خداهم هرطوری هست روزیشو میده

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
یعنی بچت 4 ماهه بود اقدام کردی؟

اره

خیابان پاییز 🍂 کوچه مهر❤ پلاک ۵ 😄                                                                                                   قسم به تین و عنکبوت به مرغ باغ ملکوت                      ازته دل برات بگم دنیا فدای تارموت❤                                                                                                       غصه نخور دیووووونه 😄       کی دیده شب بمونه؟😍                                                                                   بالاخره همه چی درست میشه 😔  درستم نشد تموم که میشه                                                                                         💔ازبخت بدم آینه فروش شهر کوران شدم💔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امضاتون چیه عزیزم؟چی شده؟

ی اقایی بود مثه داییم بود ولی سر یه انتقام مسخره کشتنش

خیابان پاییز 🍂 کوچه مهر❤ پلاک ۵ 😄                                                                                                   قسم به تین و عنکبوت به مرغ باغ ملکوت                      ازته دل برات بگم دنیا فدای تارموت❤                                                                                                       غصه نخور دیووووونه 😄       کی دیده شب بمونه؟😍                                                                                   بالاخره همه چی درست میشه 😔  درستم نشد تموم که میشه                                                                                         💔ازبخت بدم آینه فروش شهر کوران شدم💔😔
چ قدر جالبه برام .. یعنی از ۴ماهگی بچتون اقدام کردید؟؟؟ آفففرین فکر کردم فقط من فکرم اینه

اره ن منم فکر شمترو دارم که ی بار سختی بکشم و تموم

2728
اره ن منم فکر شمترو دارم که ی بار سختی بکشم و تموم

آره والا

حالا اگه نمیخواستی باردار شی تا الان صدبار شده بودیا!!!😀

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
منم دخترم که به دنیا لیاد فاصله سنی بچه هام میشه ۲ سال و واقعا خوشحالم که اینطوریه

چ قدر خوب خداحفظشون کنه اولی پسره؟

آره والا حالا اگه نمیخواستی باردار شی تا الان صدبار شده بودیا!!!😀

اره والا.چیکارکنیم حتما حکمتی تو‌کاره

2738
اره عزیزم

برا منم پسره خیلی شیطونه

نمیدونم اگه حامله بشم از پس شیطونیاش بر میام یانه

سری پیش خیلی حاملگی بدی داشتم همش ویار داشتم.

خیلی بد بود. میترسم با این وضعیت جسمیم نتونم ب اولی برسم.

خواهر زاده من که در المان معلم بودمی گفت در ان جا رسمه هرتعدادبچه که می خوان با فاصله سنی کم دنبال ه ...

عزیزم تمکانات اونا با ما یکی نیست....دقیقا مثل زایمان طبیعیشون....اونا برا بچه پرستار میگیرن....تو ایران رسما مادر داغون میشه

گاه باید سکوت کرد.‌‌...خدا پاسخگو خواهد بود .....شک نکن....

من تفاوت سنی بچه هام 2ساله

توشهر غریب خودمون بزرگشون کردیم شوهرم دست کمکم بود سختی داشت ولی الان اصلا یادمم نیست😂پسرم میره کلاس سوم دخترم اول تو غربت همه کسم شدن 😍

جفتشونم عاشق همن هم بازی هم صحبت خیلی راضیم 

پسرم کوجیک بود اصلا جیزی به اسم حسادت نمیدونس جیه از بچگی عاشق خواهرش بود منم همیشه عدالت و بینشون رعایت کردم

🌸🌸وخدایی که داشتنش جبران تمام نداشته هاست🌸🌸
عزیزم تمکانات اونا با ما یکی نیست....دقیقا مثل زایمان طبیعیشون....اونا برا بچه پرستار میگیرن....تو ا ...

خب بله عزیزم درموردفاصله سنی گفته بودولی من فکر می کنم تو ایران اونایی هم که امکانات هم دارند حاضر به داشتن بچه های بیشتربا فاصله سنی کم نیستن.

پس چیکارکنم تا اون موقع میتونیم وضعمونو خوب کنین یکم

من و خواهرم نه سال اختلاف سنی داریم بیشتر حس مادرانه بهش دارم تا خواهر. البته با این اختلاف سنی همبازی هم نمیشن ولی توی دوران جوانی با هم دوست میشن

اگه کمک داشته باشی فاصلشون کم باشه خیلی خوبه ولی اگه نداری همچین خبطی نکن

کمکم بیشتر شوهرمه ک هست... ولی ۱۰ روز در ماه میره ماموریت از این یخورده میترسم

2706