2726

سلام.

بچه ی من الان حدودا ۱۱ ماهشه. یه وقتایی ب سرم میزنه ک تو شیردهی حامله بشم بچه بیارم.باهم بازی کنن... یه دفعه سختی بکشم....یه دفعه بی خوابی بکشم...ب نظرم اگه فاصله دوسال باشه خیلی خوبه

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

وای نه زوده 

بزار بدنت استراحت کنه

من دخترم ۴ سالشه کم کم میخام اقدام کنم

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

اوه زوده ولی خوبه من ۱۰سال میخوام فاصله بدم الان پسرم ۵سالشه

یه صلوات میفرستین واسه سلامتی نینیم 😘خدای خوبم مواظب تودلیم باش۱۴۰۰/۵/۱۲فهمیدم خدایه فرشته گزاشته تودلم،دامن همه منتظراسبز
وای نه زوده  بزار بدنت استراحت کنه من دخترم ۴ سالشه کم کم میخام اقدام کنم

وای میشه بگی خودت چن سالته عزیزن

یه صلوات میفرستین واسه سلامتی نینیم 😘خدای خوبم مواظب تودلیم باش۱۴۰۰/۵/۱۲فهمیدم خدایه فرشته گزاشته تودلم،دامن همه منتظراسبز
اوه زوده ولی خوبه من ۱۰سال میخوام فاصله بدم الان پسرم ۵سالشه

خیلی نیست؟؟؟

ب درد هم میخورن اینجودی؟

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
وای میشه بگی خودت چن سالته عزیزن

من خودم ۲۷ سالم

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
2706