2733
2734
امروز یهو دلم گرفت 

میدونم عزیزن من ماه پیش هم قرص خوردم هم دو تا آمپول زدم نشد 

ولی اینو میدونم استرس خوب نیست هرچی بی خیال تر بهتر 

ان شالله تولد آقا امام رضا نزدیک به حق بزرگیش همه مامان میشن 

خدای عزیـــــزم مگر من جز تو که را دارم که وقتی دلم بگیرد، بیایم و با او درد و دل کنم و بشود آرامِ جــــــــــانم خدای من اگر تو بخشش نکنی؛ اگر از محبتت محرومم کنی چیزی نمی‌ماند برایم ای بهترینم... مرا هدایت کن؛این بندۂ خطاکارت را هدایت کن که خطا نرود...(راه کسانی که ايشان را نعمت داده‌ای، نه خشم گرفتگان بر آنها و نه گمراهان)خودم خوب می‌دانم گهگاهی پایِ ایمانم لنگ می‌زند، من خوب می‌دانم که چه عهدهایی را که با تو بسته‌ام و شکسته‌ام …اما خوب میدانی خدایِ خوبم که من لحظه لحظه تو را نفس میکشم.خدایِ عزیزم مثل همیشه کنارم باش 
من دو هفته بعدش زدم مثبت شد ولی دروغ بود..  ب دکترم ک گفتم گف این امپولا هورمونیه برا همون بوده ...

چندتا امپول زده بودی عزیزم؟

میشه برای مامان شدنم ی صلوات بفرستین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میدونم عزیزن من ماه پیش هم قرص خوردم هم دو تا آمپول زدم نشد  ولی اینو میدونم استرس خوب نیست هر ...

ایشالا عزیزم پس منم صبر میکنم اگ الان بی بی بزنم منفی بشه خیلی حالم بد میشه

2731
ببخشید شما امپول زدین سینه هاتون درد میکرد؟ با فولی چند باردار شدی؟

سینه هام نه درد نمیکرد ، یکدونه فولی ۲۱ داشتم

خدایا برای همسر بی نظیر و دختر یکی یکدونم سپاسگزارم❤️🌸
سینه هام نه درد نمیکرد ، یکدونه فولی ۲۱ داشتم

من دوتا ۱۸ و دوتا ۲۱ داشتم بعد تزریق ی روز درمیون نزدیکی داشتم ب نظرت میشه باردار بشم؟ ضخامتت چند بود خانومی؟ ببخشید انقد سوال میپرسم😣

2738
من دوتا ۱۸ و دوتا ۲۱ داشتم بعد تزریق ی روز درمیون نزدیکی داشتم ب نظرت میشه باردار بشم؟ ضخامتت چند بو ...

ضخامتم یادم نیست بخدا ، من روز قبولش رابطه داشتم‌، همون شبش ، شب بعدش بعد از اون یک شب در میون . اره عزیزم چرا نشه ، انشالله مامانی

خدایا برای همسر بی نظیر و دختر یکی یکدونم سپاسگزارم❤️🌸
ضخامتم یادم نیست بخدا ، من روز قبولش رابطه داشتم‌، همون شبش ، شب بعدش بعد از اون یک شب در میون . اره ...

خیلی برام دعا کن خودم ک امیدی ندارم

چرا ناامید ، من اون ماهی که امپول زدم با امید زدم میدونی چقدر تاثیر داره

اخه ی روز در میون اقدام داشتم باید هرروز اقدام داشته باشی 

اخه هر روز که نمیشه ، خود دکترا هم نمیگن

دکترم گفت بعد تزریق تا ۳ روز هرروز رابطه داشته باش بعدش ی روز درمیون . شوهرم مریض شد فقط ۱۲ ساعت بعد تزریق و ۴۸ ساعت بعد نزدیکی داشتم

2706